Łukasz Kasprzyk, student UJ, wygrał grę terenową na naszej uczelni

Łukasz Kasprzyk, studiujący na Uniwersytecie Jagiellońskim język i kulturę Rosji oraz administrację, jako pierwszy rozwiązał wszystkie zadania i wygrał grę terenową. Wywiad ze zwycięzcą już o 13.00 na antenie radiofonii na falach 100,5 fm.

Zwycięzca zakończył grę w godzinę i piętnaście minut, za najciekawsze zadanie uznał sprawdzanie odczynu papieru, które miał wykonać w Klinice Papieru. Oprócz Biblioteki Jagiellońskiej odwiedził też Collegium Novum i Collegium Maius. W każdym z miejsc miał konkretną zagadkę do rozwiązania.

Gra zorganizowana została w ramach Eteru dla każdego - Dni otwartych radiofonii. To nie jedyne wydarzenie zaplanowane na najbliższy tydzień. Zainteresowanych programem przygotowanym przez dziennikarzy radiofonii zapraszamy na stronę internetową rozgłośni.

Data opublikowania: 18.10.2010
Osoba publikująca: Łukasz Stadnicki