Laury medyczne studentów Wydziału Lekarskiego

Wydział Nauk Medycznych Polskiej Akademii Nauk przyznał honorowe wyróżnienie – „Laur Medyczny im. dr Wacława Mayzla" studentom Wydziału Lekarskiego UJ CM za cykl prac na temat stanu zdrowia pensjonariuszy domów opieki. Wyróżnieni studenci: Paweł Matusik, Krzysztof Tomaszewski, Katarzyna Chmielowska i Jan Nowak działają w Studenckim Kole Naukowym przy Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych i Gerontologii UJ CM kierowanej przez prof. Tomasza Grodzickiego. Uroczystość wręczenia Lauru Medycznego studentom odbędzie się 17 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Laury przyznaje się studentom za wysoko ocenioną pracę, która została wykonana przed uzyskaniem dyplomu ukończenia uczelni, a jej wykonanie nie jest związane z wymogami formalnymi toku studiów

Data opublikowania: 16.12.2010
Osoba publikująca: Łukasz Stadnicki