Nagroda dla Pauliny Etterle-Kaszowskiej z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

Paulina Etterle–Kaszowska za pracę magisterską „Promocja Krakowa na hiszpańskim rynku turystycznym" napisaną pod kierunkiem pod kierunkiem dr Barbary Dobrzańskiej–Sochy w Katedrze Zarządzania w Turystyce Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej otrzymała II nagrodę na tegorocznym konkursie na najlepszą pracę magisterską nt. promocji Polski. Prezes Zarządu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska" Krzysztof Przybył poinformował, że w tym roku kapituła konkursu nie przyznała pierwszej nagrody.

Organizatorem konkursu „Teraz Polska Promocja" jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska". Tematem konkursu jest szeroko rozumiana promocja Polski – od zagranicznego wizerunku naszego kraju, przez promocję gospodarczą, w tym eksport, inwestycje i turystykę, po promocję rozwoju regionalnego, edukacji, nauki, kultury czy sportu.

Lista laureatów

Data opublikowania: 17.12.2010