Przetarg na wyłonienie wykonawcy budowy Paderevianum II

29 grudnia ogłoszony został przetarg nieograniczony na wyłonienie wykonawcy w zakresie pełnienia funkcji Generalnego Realizatora Inwestycji dla zaprojektowania i wykonania robót budowlano-montażowych przy budowie Paderevianum II.

Oferty można składać do 8 lutego 2011 r.

Obok obecnego Collegium Paderevianum oraz Auditorium Maximum powstanie zespół budynków naukowo-dydaktycznych. Swoją siedzibę znajdzie w nich Wydział Filologiczny i wiele innych jednostek uczelni. Powierzchnia pomieszczeń budynków wyniesie około 10 000 m2.

Inwestycja jest dofinansowywana z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.

Przedmiotem zamówienia jest w szczególności opracowanie projektu budowlanego zamiennego dla budynku A i nowego projektu budowlanego dla budynku B, jak i projektów przełożenia istniejącego uzbrojenia podziemnego i naziemnego oraz projektu budowlanego w zakresie przebudowy istniejącego obiektu Paderevianum dla połączenia komunikacyjnego z budynkami A i B, wraz z zatwierdzeniem przez właściwe organy i uzyskaniem stosownych decyzji o pozwoleniu na budowę, projektów wykonawczych, przedmiarów i kosztorysów uproszczonych plus zestawienie materiałów, STWiOR, a następnie realizacja robót budowlano-montażowych z dostawą i montażem urządzeń oraz wyposażenia wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną, zrealizowanych zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym, specyfikacjami technicznymi i zasadami wiedzy technicznej, o jakości poświadczonej certyfikatem dla obiektu według normy TÜV BQS 4 lub równoważnej oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej.

Wszystkie informacje o przetargu znajdują się na stronie Biura Zamówień Publicznych UJ.

Data opublikowania: 03.01.2011
Osoba publikująca: Łukasz Stadnicki