Nowy projekt dla przedsiębiorczych naukowców i studentów

Od stycznia 2011 CITTRU uruchamia nowy projekt „System naczyń połączonych – firma akademicka szansą rozwoju kariery" skierowany do przyszłych przedsiębiorców. Studenci, doktoranci, naukowcy oraz absolwenci (do 12 miesięcy od dnia ukończenia studiów) zainteresowani działalnością gospodarczą typu spin off/out mogą w ramach projektu BEZPŁATNIE uczestniczyć w: autorskim programie szkoleniowo – doradczym odnoszącym się m.in. do takich zagadnień jak: pomysł na biznes, marketing, komercjalizacja, strategie biznesowe, zarządzanie, spotkaniach z biznesmenami, turniejach cashflow.

Pod okiem ekspertów uczestnicy cyklu szkoleniowo – doradczego przygotują profesjonalny biznesplan, który może zostać złożony do konkursów na uzyskanie dotacji inwestycyjnej (do 40 000 zł) organizowanych przez instytucje realizujące w Małopolsce projekty w ramach działania 6.2 POKL "Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia".

Ponadto dla autorów najlepszych biznesplanów CITTRU przygotowało specjalne nagrody (do 3000 zł). Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, poddziałanie 8.2.1. „Wsparcie dla współpracy strefy nauki i przedsiębiorstw". Pierwszy cykl szkoleniowo – doradczy ruszy wiosną 2011r. Szczegóły dotyczące projektu, rekrutacji, koniecznych dokumentów itp. wkrótce będą dostępne na stronie CITTRU i specjalnej stronie projektu. Serdecznie zapraszamy.

WSTĘPNE KWALIFIKACJE
Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o zgłaszanie wstępnej chęci udziału i przesłanie swoich danych (imię i nazwisko,  e-mail, telefon) na adres: edyta.gizycka@uj.edu.pl. Umożliwi to przesłanie Państwu bieżących informacji dotyczących harmonogramu, rekrutacji itd.

Zobacz na www.cittru.uj.edu.pl

Data opublikowania: 17.01.2011