Dwutygodniowy intensywny kurs języka polskiego

Szkoła języka polskiego i kultury polskiej zaprasza na dwutygodniowy intensywny kurs języka polskiego w następujących terminach:

• 06.08.2011 - 17.06.2011
  • Kursy: Każdy z kursów składa się z 40 godzin akademickich nauki języka polskiego (1 godzina akademicka = 45 minut zegarowych)
  • Dodatkowo: Bezpłatne popołudniowe konwersacje i projekcje video
  • Opis kursu: Kurs ma charakter ogólny. Uczestnicy rozwijają i doskonalą wszystkie sprawności językowe tj. mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie. Poznają też i poszerzają swoją znajomość gramatyki i słownictwa. Program kursu dostosowany jest każdorazowo do potrzeb i poziomu uczestników, który jest określany w pierwszym dniu kursu po napisaniu przez nich testu plasującego
  • Punkty ECTS: Możliwość uzyskania 2 punktów ECTS za każdy z kursów pod warunkiem zdania egzaminu końcowego. W przypadku uczestniczenia w obydwóch kursach (pod warunkiem zdania egzaminu końcowego z każdego z nich) uczestnik otrzyma 5 punktów kredytowych)
  • Dyplomy, certyfikaty: Każdy uczestnik otrzyma świadectwo uczestnictwa w kursie, a osoby, które zdadzą egzamin końcowy dyplom z oceną i poświadczeniem otrzymania punktów ECTS
  • Lokalizacja: Lekcje odbywać się będą na ulicy Garbarskiej 7a w samym centrum Krakowa (5 minut pieszo do Rynku Głównego)
  • Cena - 1250 złotych

Więcej informacji oraz formularz zgłoszenowy znajdują się na stronie:

Data opublikowania: 26.01.2011
Osoba publikująca: Magdalena Praczyńska-Janik