Uniwersytet Jagielloński na Targach Edukacyjnych

Wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą jednolitych studiów magisterskich oraz studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia prowadzonych w Uniwersytecie Jagiellońskim, oraz tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o krakowskiej Alma Mater, informujemy, że w ramach wiosennych Targów Edukacyjnych Uniwersytet Jagielloński będzie reprezentowany przez naszych przedstawicieli w miastach, których listę przedstawiamy poniżej:

• 15-16 lutego 2011r. – Lublin (Międzynarodowe Targi Lubelskie przy ul. Dworcowej 11);
  • 3-5 marca 2011 r. – Warszawa (Pałac Kultury i Nauki przy Placu Defilad 1);
  • 3 marca 2011 r. – Nowy Sącz (Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Nadbrzeżnej 34);
  • 8-10 marca 2011 r. – Katowice (Hala Widowiskowo-Sportowa SPODEK przy ul. Korfantego 35);
  • 16-18 marca 2011 r. – Kielce (Targi Kielce przy ul. Zakładowej 1);
  • 23-25 marca 2011 r. Kraków – (Targi w Krakowie przy ul. Centralnej 41a);
  • 29-30 marca 2011r. – Rzeszów (Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe PODPROMIE przy ul. Podpromie 10).

Zapraszamy również do odwiedzenia stron internetowych:

Strona Działu Rekrutacji na Studia

Strona Biura Promocji