Promocyjny sukces UJ

Uniwersytet Jagielloński otrzymał dwie nagrody w prestiżowym konkursie Genius Universitatis. Organizatorem konkursu na kreatywne działania rekrutacyjne szkoły wyższej jest Wydawnictwo Perspektywy Press przy wsparciu magazynu marketingu i sprzedaży "Brief" oraz portalu brief.pl

Informator o rekrutacji otrzymał Grand Prix - za profesjonalny, spójny przekaz, logiczny, intuicyjny układ treści, wygodną (podręczną) formę, "przyjazny" dla użytkowników oraz za znakomity pod względem edytorskim i artystycznym layout.

W kategorii "film promocyjny", II miejsce zajął film reklamujący naszą uczelnię. Nagrodzono go za profesjonalizm przekazu, wysoką jakość artystyczną, znakomite zrównoważenie wizerunku „uczelni z tradycjami" z jej współczesną „twarzą".

Film promocyjny UJ

Fotoreportaż można zobaczyć na stronie Biura Promocji UJ