133. numer Miesięcznika UJ "Alma Mater"

Ukazał się 133. numer Miesięcznika Uniwersytetu Jagiellońskiego "Alma Mater". W numerze między innymi relacja z otwarcia Narodowego Centrum Nauki oraz obszerny wywiad Rity Pagacz-Moczarskiej z prof. Bożeną Romanowską-Dixon na temat nowatorskiej radioterapii protonowej pacjentów z nowotworami gałki ocznej.

W numerze można znaleźć informacje o najważniejszych wydarzeniach ostatnich tygodni na naszej uczelni, konferencjach, koncertach, sukcesach pracowników i studentów, dowiedzieć się więcej o związanych z tymi wydarzeniami ludziach.

Numer tradycyjnie zamyka kalendarium uniwersyteckich wydarzeń ostatniego okresu i spis najciekawszych nowości wydawniczych związanych z inicjatywami naszej uczelni i jej pracowników.

W numerze nie brak takż zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.

Nowy numer jest dostępny bezpłatnie w siedzibie redakcji: ul. Piłsudskiego 8/1. Redakcja serdecznie zaprasza do lektury.

Data opublikowania: 24.03.2011
Osoba publikująca: Łukasz Stadnicki