Sukces UJ w Halowych Mistrzostwach Polski w piłce nożnej

Sukcesem dla Juniorek drużyny AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego zakończył się turniej eliminacyjny Halowych Mistrzostw Polski w piłce nożnej rozegrany w dniu 3 grudnia 2011 r. w hali sportowej w Myślenicach.

„Jagiellonki" odniosły komplet zwycięstw tryumfując nad zespołami: WANDY Kraków, VICTORI Gaj, NAPRZÓDU Sobolów, WISŁY Nowy Korczyn, PODGÓRZA Kraków uzyskując tym samym awans do turnieju  finałowego Mistrzostw Polski.

Należy podkreślić iż Uniwersytet Jagielloński znalazł się w najlepszej czwórce juniorskich żeńskich ekip piłkarskich w Polsce, co w pierwszym roku działalności tej sekcji w Uniwersytecie jest wielkim sukcesem.

Turniej finałowy zostanie rozegrany w dniu 18 grudnia 2011 r. również  na obiekcie w Myślenicach (ul. Zdrojowa 9).

Rywalkami naszego zespołu będą drużyny: SMS Junior Poznań, MUKS DARGFIL Tomaszów Mazowiecki, ZSGE MEDYK-FRANSPOL Konin.

Program Turnieju

• 9.30       - uroczyste otwarcie Turnieju oraz występ Orkiestry Dętej z Sobolowa
  • 10.00     - mecz  1-2
  • 10.40     - mecz 3-4