Archiwalne reportaże

Uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego w nowym budynku Instytutu Zoologii UJ

13.05.2010
Powstaje nowy budynek Instytutu Zoologii UJ Za rok Instytut Zoologii przeprowadzi się do obiektu na miarę XXI wieku, który powstaje na terenie Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ. 11 maja odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego.
więcej o Uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego w nowym budynku Instytutu Zoologii UJ

Dzień Kariery w Uniwersytecie Jagiellońskim - Collegium Medicum

12.05.2010
więcej o Dzień Kariery w Uniwersytecie Jagiellońskim - Collegium Medicum

Juwenalia Krakowskie 2010

12.05.2010
Od 4 do 9 maja studenci krakowskich uczelni rządzili miastem. Juwenalia Krakowskie 2010 to kilka dni rozmaitych wydarzeń, to dni szaleństwa przy dźwiękach muzyki.
więcej o Juwenalia Krakowskie 2010

Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego

09.05.2010
19 marca 2010 r. w Auditorium Maximum odbyły się wykłady otwarte skierowane do kandydatów na studia, a na stoiskach poszczególnych wydziałów można było otrzymać wszelkie informacje na temat prowadzonych kierunków studiów
więcej o Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego

Prof. Andrzej Pelczar profesorem honorowym UJ

09.05.2010
Podczas uroczystego posiedzenia Senatu UJ tytuł profesora honorowego Uniwersytetu Jagiellońskiego został nadany profesorowi Andrzejowi Pelczarowi — wybitnemu matematykowi, rektorowi UJ w latach 1990-1993.
więcej o Prof. Andrzej Pelczar profesorem honorowym UJ