Prof. Dov Aleksandrowicz uhonorowany srebrnym medalem "Plus ratio quam vis"
nagrody

Prof. Dov Aleksandrowicz uhonorowany srebrnym medalem "Plus ratio quam vis"

22.09.2016
Znakomity lekarz i terapeuta odebrał wyróżnienie z rąk prorektora UJ ds. Collegium Medicum prof. Tomasza Grodzickiego podczas otwarcia, odbywającej się w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa konferencji "Dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi".
więcej o Prof. Dov Aleksandrowicz uhonorowany srebrnym medalem "Plus ratio quam vis"
Prof. Antoni Basta uhonorowany przez Uniwersytet Jagielloński i miasto Kraków

Prof. Antoni Basta uhonorowany przez Uniwersytet Jagielloński i miasto Kraków

16.09.2016
- Pan profesor jest niekwestionowanym autorytetem w zakresie ginekologii i dumą naszego uniwersytetu - mówił prof. Tomasz Grodzicki, prorektor UJ ds. Collegium Medicum, który odczytał adres gratulacyjny i w imieniu rektora UJ wręczył prof. Antoniemu Baście srebrny medal "Plus ratio quam vis".
więcej o Prof. Antoni Basta uhonorowany przez Uniwersytet Jagielloński i miasto Kraków
Uniwersyteckie projekty nagrodzone w konkursie HERA Uses of the Past

02.09.2016
Dwa projekty z udziałem uniwersyteckich badaczek otrzymały finansowanie w konkursie organizowanym przez Narodowe Centrum Nauki wraz z siecią HERA, wspierającą badania humanistyczne. Jego budżet wynosi 21 milionów euro. Celem nagrodzonych przedsięwzięć jest próba odpowiedzi na pytania, jak rozumienie historii i współczesna refleksja nad historią wpływają na dzisiejsze postawy społeczne, polityczne oraz zmiany kulturowe Europie.
więcej o Uniwersyteckie projekty nagrodzone w konkursie HERA Uses of the Past
Prof. Piotr Laidler doktorem honoris causa Uniwersytetu w Edynburgu

Prof. Piotr Laidler doktorem honoris causa Uniwersytetu w Edynburgu

08.07.2016
W dniu 6 lipca 2016 r. na Uniwersytecie w Edynburgu, w ramach uroczystości poświęconych 75. rocznicy powstania Polskiej Szkoły Medycznej na Uniwersytecie w Edynburgu, miało miejsce wręczenie dyplomu Doktora Honorowego tej uczelni Panu Profesorowi Piotrowi Laidlerowi.
więcej o Prof. Piotr Laidler doktorem honoris causa Uniwersytetu w Edynburgu
Konrad Wełpa wyróżniony przez ministra sportu
nagrody i wyróżnienia

Konrad Wełpa wyróżniony przez ministra sportu

16.06.2016
Prezes KU AZS UJ i zarazem kierownik Biura Sportu UJ został odznaczony Brązową Odznaką za Zasługi dla Sportu.
więcej o Konrad Wełpa wyróżniony przez ministra sportu