Nominacje i promocje

9 nowych doktorów habilitowanych w obszarze nauk ścisłych

9 nowych doktorów habilitowanych w obszarze nauk ścisłych

07.06.2023
Prorektor UJ ds. współpracy międzynarodowej prof. Dorota Malec przewodniczyła uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców w dyscyplinach: nauki fizyczne, astronomia i matematyka oraz informatyka, które odbyły się 6 czerwca w auli Collegium Maius UJ. Dziewięcioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o 9 nowych doktorów habilitowanych w obszarze nauk ścisłych
Uroczyste promocje habilitacyjne czterech kolejnych dyscyplin

Uroczyste promocje habilitacyjne czterech kolejnych dyscyplin

07.06.2023
Prorektor UJ ds. Collegium Medicum prof. Tomasz Grodzicki przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców w dyscyplinach: historia, nauki o sztuce, archeologia oraz nauki o zarządzaniu i jakości, które odbyły się 6 czerwca w auli Collegium Maius UJ. Jedenaścioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Uroczyste promocje habilitacyjne czterech kolejnych dyscyplin
Nowi doktorzy habilitowani w dyscyplinie nauki biologiczne

Nowi doktorzy habilitowani w dyscyplinie nauki biologiczne

01.06.2023
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców w dyscyplinie nauki biologiczne, które odbyły się we wtorek 30 maja w auli Collegium Maius UJ. 5 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Nowi doktorzy habilitowani w dyscyplinie nauki biologiczne
Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki medyczne

Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki medyczne

31.05.2023
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców w dyscyplinie nauki medyczne, które odbyły się we wtorek 30 maja w auli Collegium Maius UJ. 9 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki medyczne
Nominacje dla nowych profesorów z Uniwersytetu Jagiellońskiego

Nominacje dla nowych profesorów z Uniwersytetu Jagiellońskiego

23.05.2023
Prezydent Andrzej Duda nadał tytuły profesorskie blisko siedemdziesięciu nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Akty nominacyjne z rąk głowy państwa odebrało czworo przedstawicieli społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uroczystość odbyła się 22 maja w Pałacu Prezydenckim.
więcej o Nominacje dla nowych profesorów z Uniwersytetu Jagiellońskiego