Nominacje i promocje

Promocje doktorskie wydziałów Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu

Promocje doktorskie wydziałów Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu

09.12.2016
Prorektor ds. Collegium Medicum prof. Tomasz Grodzicki przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu. Uroczystość miała miejsce 5 grudnia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 15 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie wydziałów Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu
Uniwersyteccy profesorowie wśród nowych członków Polskiej Akademii Nauk

Uniwersyteccy profesorowie wśród nowych członków Polskiej Akademii Nauk

05.12.2016
1 grudnia w wyniku głosowania przeprowadzonego podczas Zgromadzenia Ogólnego Polskiej Akademii Nauk wybrano 35 nowych członków korespondentów. 28 uczonych zostało zaś członkami rzeczywistymi.
więcej o Uniwersyteccy profesorowie wśród nowych członków Polskiej Akademii Nauk
Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

30.11.2016
Profesor Armen Edigarian, prorektor UJ ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Filozoficznego. Uroczystość miała miejsce 28 listopada 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 12 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego
Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

29.11.2016
Prof. Dorota Malec, prorektor UJ ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Prawa i Administracji. Uroczystość miała miejsce 24 listopada 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 22 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji
Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

28.11.2016
Prof. Dorota Malec, prorektor UJ ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość miała miejsce 24 listopada 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 6 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego