Nominacje i promocje

23.05.2016
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Filozoficznego oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, które odbyły się 17 maja 2016 roku w auli Collegium Maius. 12 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne W. Filozoficznego i W. Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Promocje habilitacyjne Wydziału FAIS i Wydziału MiI

Promocje habilitacyjne Wydziału FAIS i Wydziału MiI

20.05.2016
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz Wydziału Matematyki i Informatyki, które odbyły się 17 maja 2016 roku w auli Collegium Maius. 8 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału FAIS i Wydziału MiI
Promocje doktorskie Wydziału Historycznego i Wydziału Filozoficznego

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego i Wydziału Filozoficznego

17.05.2016
Prof. Andrzej Mania, prorektor ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Historycznego i Wydziału Filozoficznego. Uroczystość miała miejsce 9 maja 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 10 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego i Wydziału Filozoficznego
Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

16.05.2016
Prof. Andrzej Mania, prorektor ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Prawa i Administracji. Uroczystość miała miejsce 9 maja 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 29 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji
Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego

Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego

11.05.2016
Prof. Piotr Laidler, prorektor ds. Collegium Medicum, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Lekarskiego. Uroczystość miała miejsce 6 maja 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. Łącznie 37 promowanych w trzech grupach złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego