Nominacje i promocje

Pięcioro uczonych odebrało nominacje profesorskie

Pięcioro uczonych odebrało nominacje profesorskie

27.01.2016
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 26 stycznia 2016 roku w Pałacu Prezydenckim akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znaleźli się także naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Pięcioro uczonych odebrało nominacje profesorskie
Prof. Marek Kucia powołany do Rady MCEAH

Prof. Marek Kucia powołany do Rady MCEAH

26.01.2016
Dr hab. Marek Kucia, prof. UJ został powołany do Rady Międzynarodowego Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście (MCEAH) w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau. Rada stanowi ciało doradcze oraz opiniuje podejmowaną przez MCEAH działalność edukacyjną. Jej członków powołuje minister kultury na wniosek Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej. Nominacja dla dr. hab. M. Kuci, prof. UJ zostanie wręczona w marcu.
więcej o Prof. Marek Kucia powołany do Rady MCEAH
Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego

Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego

25.01.2016
Rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz prof. Piotr Laidler, prorektor UJ ds. Collegium Medicum, przewodniczyli uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Lekarskiego. Uroczystości odbyły się 22 stycznia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 37 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego
Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego

Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego

15.01.2016
Prorektor ds. dydaktyki prof. Andrzej Mania przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Filologicznego. Uroczystość miała miejsce 11 stycznia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 7 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego
Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

14.01.2016
Prorektor ds. dydaktyki prof. Andrzej Mania przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Uroczystość miała miejsce 11 stycznia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 11 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych