Nominacje i promocje

Uniwersytet Jagielloński ma troje nowych profesorów

19.06.2015
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył w czwartek 18 czerwca 2015 roku w Belwederze akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znaleźli się także naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Uniwersytet Jagielloński ma troje nowych profesorów
Nominacje profesorskie dla nauczycieli akademickich UJ

17.06.2015
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył 17 czerwca 2015 roku w Belwederze akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znaleźli się także naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nominacje profesorskie dla nauczycieli akademickich UJ

15.06.2015
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Lekarskiego, Wydziału Nauk o Zdrowiu oraz Wydziału Farmaceutycznego UJ Collegium Medicum, które odbyły się 11 czerwca 2015 roku w auli Collegium Maius. Czternastu pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziałów: Lekarskiego, Nauk o Zdrowiu oraz Farmaceutycznego
Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego

15.06.2015
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Lekarskiego, które odbyły się 11 czerwca 2015 roku w auli Collegium Maius UJ. Czternastu pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego
Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji

15.06.2015
Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. dydaktyki prof. Andrzej Mania przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Prawa i Administracji, które odbyły się 9 czerwca 2015 roku w auli Collegium Maius UJ. Dziewięciu pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji