Wydział Prawa i Administracji UJ najlepszy w rankingu przygotowanym przez "Dziennik Gazetę Prawną"

W dorocznym rankingu wydziałów prawa WPiA uzyskał 103 ze 111 możliwych do zdobycia punktów i tym samym zdobył piąty raz z rzędu pierwsze miejsce.

Wydział Prawa i Administracji UJ jest liderem pod względem wymogów, jakie się stawia studentom, jakości absolwentów oraz zdawalności na aplikacje. W najnowszym zestawieniu wyprzedził kilkanaście ośrodków uniwersyteckich w kraju, stając na podium wraz z WPiA Uniwersytetu Warszawskiego (II miejsce, 94,5 pkt.) i WPiA Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (III miejsce).

Gratulujemy i dziękujemy całej kadrze Wydziału za zaangażowanie, które zaowocowało kolejnym prestiżowym wyróżnieniem.

W serii Monografie FNP ukazały się książki dwojga badaczy związanych z UJ

W Szpitalu Uniwersyteckim rozpoczęły się testy nowatorskiego tomografu