Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Osiągnięcia

osiągnięcie

Kolejni młodzi badacze UJ zwycięzcami w konkursie Miniatura 3

07.11.2019
Do 16 wzrosła liczba pracowników naukowych z Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy otrzymali dofinansowanie na pojedyncze działania naukowe służące realizacji badań podstawowych, czyli tzw. małe granty w programie Miniatura 3. Jego celem jest wsparcie naukowców, którzy do tej pory nie byli beneficjentami systemu grantowego Narodowego Centrum Nauki (NCN).
więcej o Kolejni młodzi badacze UJ zwycięzcami w konkursie Miniatura 3
osiągnięcie

Uniwersytet Jagielloński jedną z pierwszych uczelni badawczych w Polsce

30.10.2019
30 października Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło listę 10 uczelni badawczych, wyłonionych w konkursie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”. W tej prestiżowej grupie uczelni, której powstanie przewidziano w ustawie Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (tzw. Konstytucja dla Nauki lub Ustawa 2.0) znalazł się Uniwersytet Jagielloński.
więcej o Uniwersytet Jagielloński jedną z pierwszych uczelni badawczych w Polsce
osiągnięcie

Międzynarodowe badania nad zbilansowaniem diet dzikich pszczół

28.10.2019
Dziesięć międzynarodowych projektów zostało wyłonionych w konkursie BiodivERsA Call 2018 współorganizowanym przez Narodowe Centrum Nauki (NCN). Wśród nagrodzonych przedsięwzięć znalazło się sześć z udziałem badaczy z Polski, w tym jeden z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Międzynarodowe badania nad zbilansowaniem diet dzikich pszczół
osiągnięcie

Dziewięcioro młodych naukowców laureatami konkursu Miniatura 3

23.10.2019
Narodowe Centrum Nauki (NCN) opublikowało drugie listy rankingowe konkursu Miniatura 3. Program ma wesprzeć naukowców, którzy do tej pory nie byli beneficjentami systemu grantowego NCN. Do grona laureatów dołączyło 9 pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy otrzymają niemal 400 tys. zł na realizację działań naukowych takich jak badania wstępne, badania pilotażowe, kwerendy, staże naukowe, wyjazdy badawcze i konsultacyjne.
więcej o Dziewięcioro młodych naukowców laureatami konkursu Miniatura 3
osiągnięcie

Ponad 4 mln zł na badania w ramach konkursu Beethoven Classic 3

17.10.2019
Narodowe Centrum Nauki (NCN) opublikowało wyniki 3. edycji konkursu Beethoven Classic na polsko-niemieckie projekty badawcze z zakresu nauk humanistycznych, społecznych i o sztuce oraz wybranych dyscyplin nauk ścisłych i technicznych. Naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego na realizację 5 projektów otrzymają nieco ponad 4 mln zł.
więcej o Ponad 4 mln zł na badania w ramach konkursu Beethoven Classic 3

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj