Relacje z wykładów i konferencji

Konferencja „Leczenie onkologiczne u osób starszych"
relacja

Konferencja „Leczenie onkologiczne u osób starszych"

17.11.2015
14 listopada w Collegium Nowodworskiego odbyła się już po raz dziewiąty konferencja zorganizowana przez Fundację Urszuli Smok „Podaruj Życie". Tematem tegorocznego spotkania była terapia onkologiczna osób starszych.
więcej o Konferencja „Leczenie onkologiczne u osób starszych"
Idzie zima załóż czapkę – razem przeciwko hipotermii

Idzie zima załóż czapkę – razem przeciwko hipotermii

13.11.2015
W siedzibie Zakładu Medycyny Katastrof i Pomocy Doraźnej Katedry Anestezjologii i Intensywnej Terapii Wydziału Lekarskiego UJ CM miało miejsce spotkanie z udziałem mediów, straży miejskiej i ratowników medycznych.
więcej o Idzie zima załóż czapkę – razem przeciwko hipotermii
Otwarcie sesji naukowej odbywającej się w ramach Dni Jana Pawła II

Otwarcie sesji naukowej odbywającej się w ramach Dni Jana Pawła II

05.11.2015
Dziedzictwo Jana Pawła II nie zostało zamknięte w muzeach, ono żyje i inspiruje nas do stawiania czoła nowym wyzwaniom i do osobistej odpowiedzialności za świat, w którym żyjemy - powiedział w swoim wystąpieniu kardynał Stanisław Dziwisz.
więcej o Otwarcie sesji naukowej odbywającej się w ramach Dni Jana Pawła II
Debata "Świat bez wartości?"
relacja

Debata "Świat bez wartości?"

02.11.2015
„Świat bez wartości?" to tytuł debaty zorganizowanej 29 października 2015 r. w Auli Collegium Novum UJ przez Instytut Socjologii UJ oraz Wydawnictwo Znak. Bezpośrednią inspiracją do dyskusji była nowo wydana książka pod red. dr hab. Małgorzaty Boguni-Borowskiej (IS UJ) pt. „Fundamenty dobrego społeczeństwa. Wartości" (Znak, Kraków 2015).
więcej o Debata "Świat bez wartości?"
Obrady KRASP we Wrocławiu. Apel o przeciwstawianie się mowie nienawiści

19.10.2015
Prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych prof. Stanisław Kistryn wziął udział w Zgromadzeniu Plenarnym, podczas którego odebrał dwa Certyfikaty Jakości Kształcenia wydane przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej.
więcej o Obrady KRASP we Wrocławiu. Apel o przeciwstawianie się mowie nienawiści