Wiadomości sportowe

Zawodniczki AZS UJ mistrzyniami Polski w futsalu

05.03.2019
Nasze futsalistki wygrały rozgrywany w Krakowie w dniach od 2 do 3 marca turniej Final Four o Mistrzostwo Polski Ekstraligi Futsalu. Zawodniczki z UJ sięgnęły po mistrzowski tytuł już po raz czwarty.
więcej o Zawodniczki AZS UJ mistrzyniami Polski w futsalu

Karolina Klabis najlepszą piłkarką Małopolski w 2018 r.

27.02.2019
Bramkarka AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Karolina Klabis została laureatką XXIV Plebiscytu na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski 2018 w kategorii piłkarka roku. Wręczenie nagród odbyło się 26 lutego podczas uroczystej gali w sali obrad Urzędu Miasta w Krakowie.
więcej o Karolina Klabis najlepszą piłkarką Małopolski w 2018 r.

Zawodniczki AZS UJ mistrzyniami AMP w futsalu. Futsaliści wywalczyli srebro

25.02.2019
Uniwersytet Jagielloński zwyciężył w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu kobiet (AMP), które zakończyły się w niedzielę w Opolu. W decydującym o złotym medalu meczu broniące tytułu piłkarki AZS UJ po rzutach karnych (6:5) pokonały Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
więcej o Zawodniczki AZS UJ mistrzyniami AMP w futsalu. Futsaliści wywalczyli srebro

Udane występy zespołów UJ w turniejach AMP w futsalu

05.02.2019
Zawodniczki z Uniwersytetu Jagiellońskiego zajęły pierwsze miejsce i pewnie awansowały do turnieju finałowego Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet.
więcej o Udane występy zespołów UJ w turniejach AMP w futsalu

Sukces szachistów z UJ

29.01.2019
Reprezentacja szachistów z UJ osiągnęła najlepszy wynik w historii startów w Akademickich Mistrzostwach Polski. Podczas rozgrywanych od 18 do 20 stycznia w Chorzowie zawodów, w klasyfikacji generalnej nasza drużyna zdobyła brązowy medal, co dało jej złoty medal w typie uniwersytety.
więcej o Sukces szachistów z UJ