Wiadomości sportowe

Podziękowania dla medalistów Akademickich Mistrzostw Polski

27.06.2018
- Gratuluję wszystkim zawodnikom i trenerom. Jesteśmy z Was dumni. Państwa osiągnięcia sportowe, przekładają się na sukces całego uniwersytetu. Walcząc o mistrzostwo, dajecie z siebie więcej, niż jest to od Was wymagane - mówił do medalistów Akademickich Mistrzostw Polski rektor UJ prof. Wojciech Nowak podczas dorocznego spotkania podsumowującego zakończony sportowy rok akademicki.
więcej o Podziękowania dla medalistów Akademickich Mistrzostw Polski

Akademickie Mistrzostwa Polski w narciarstwie alpejskim. Sukces zawodniczek UJ

12.03.2018
Reprezentacja kobiet zdobyła tytuł Akademickich Mistrzyń Polski. Zawody rozgrywane były od 4 do 8 marca. Nasze zawodniczki okazały się najlepsze pośród wszystkich 34 kobiecych reprezentacji, które wystartowały w zawodach.
więcej o Akademickie Mistrzostwa Polski w narciarstwie alpejskim. Sukces zawodniczek UJ

Krzysztof Swół jednym z najlepszych trenerów Małopolski 2017 roku

06.03.2018
22 lutego podczas uroczystej gali, która odbyła się w sali obrad Urzędu Miasta w Krakowie rozstrzygnięty został XXIII Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski 2017.
więcej o Krzysztof Swół jednym z najlepszych trenerów Małopolski 2017 roku

Zawody o Puchar Prorektora UJ ds. CM w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

06.03.2018
3 marca na stoku Rusiń-ski w Bukowinie Tatrzańskiej odbyły się zawody o Puchar Prorektora UJ ds. CM prof. Tomasza Grodzickiego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. Na starcie stanęli studenci, absolwenci oraz pracownicy UJ CM. Najmłodsi poznawali tajniki sztuki narciarskiej podczas zajęć prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów.
więcej o Zawody o Puchar Prorektora UJ ds. CM w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

Sportowe sukcesy reprezentów UJ

05.03.2018
W miniony weekend 3-4 marca zawodnicy i zawodniczki reprezentujący Uniwersytet Jagielloński rywalizowali o mistrzostwo Polski w futsalu kobiet podczas turnieju Final Four Ekstraligi Fustalu Kobiet PZPN oraz akademickie mistrzostwo Polski w snowboardzie.

więcej o Sportowe sukcesy reprezentów UJ