Konrad Wełpa odznaczony za zasługi dla sportu

21 września 2019 roku w Krakowie odbyła się uroczysta gala z okazji 100-lecia Polskiego Związku Narciarskiego. Podczas wieczoru wręczone zostały odznaczenia państwowe, resortowe, złote medale Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz odznaki Członka Honorowego PZN.

W obchodach jubileuszowych PZN wziął udział prezydent RP Andrzej Duda oraz zdobywcy 14 z 15 medali olimpijskich w narciarstwie (skoki i biegi).

Wśród odznaczonych znalazł się również Konrad Wełpa, kierownik Biura Sportu UJ oraz prezes Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, który uhonorowany został srebrną odznaką "Za zasługi dla sportu" Ministra Sportu i Turystyki.

Brązową odznaką została nagrodzona instruktorka uniwersyteckich obozów narciarskich Izabela Wysocka.

Uniwersytet Jagielloński świętuje 100. urodziny Polskiego Komitetu Olimpijskiego
Psychiatrzy kontra "reszta Krakowa”
Ponad 221 tys. zł na zakup noża CUSA dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego
Gratulacje dla sportowców z UJ - medalistów Akademickich Mistrzostw Polski