Wiadomości sportowe

Zawodniczki AZS UJ mistrzyniami AMP w futsalu. Futsaliści wywalczyli srebro

25.02.2019
Uniwersytet Jagielloński zwyciężył w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu kobiet (AMP), które zakończyły się w niedzielę w Opolu. W decydującym o złotym medalu meczu broniące tytułu piłkarki AZS UJ po rzutach karnych (6:5) pokonały Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
więcej o Zawodniczki AZS UJ mistrzyniami AMP w futsalu. Futsaliści wywalczyli srebro

Udane występy zespołów UJ w turniejach AMP w futsalu

05.02.2019
Zawodniczki z Uniwersytetu Jagiellońskiego zajęły pierwsze miejsce i pewnie awansowały do turnieju finałowego Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet.
więcej o Udane występy zespołów UJ w turniejach AMP w futsalu

Sukces szachistów z UJ

29.01.2019
Reprezentacja szachistów z UJ osiągnęła najlepszy wynik w historii startów w Akademickich Mistrzostwach Polski. Podczas rozgrywanych od 18 do 20 stycznia w Chorzowie zawodów, w klasyfikacji generalnej nasza drużyna zdobyła brązowy medal, co dało jej złoty medal w typie uniwersytety.
więcej o Sukces szachistów z UJ

Podziękowania dla medalistów Akademickich Mistrzostw Polski

27.06.2018
- Gratuluję wszystkim zawodnikom i trenerom. Jesteśmy z Was dumni. Państwa osiągnięcia sportowe, przekładają się na sukces całego uniwersytetu. Walcząc o mistrzostwo, dajecie z siebie więcej, niż jest to od Was wymagane - mówił do medalistów Akademickich Mistrzostw Polski rektor UJ prof. Wojciech Nowak podczas dorocznego spotkania podsumowującego zakończony sportowy rok akademicki.
więcej o Podziękowania dla medalistów Akademickich Mistrzostw Polski

Akademickie Mistrzostwa Polski w narciarstwie alpejskim. Sukces zawodniczek UJ

12.03.2018
Reprezentacja kobiet zdobyła tytuł Akademickich Mistrzyń Polski. Zawody rozgrywane były od 4 do 8 marca. Nasze zawodniczki okazały się najlepsze pośród wszystkich 34 kobiecych reprezentacji, które wystartowały w zawodach.
więcej o Akademickie Mistrzostwa Polski w narciarstwie alpejskim. Sukces zawodniczek UJ