Wiadomości sportowe

Krzysztof Swół jednym z najlepszych trenerów Małopolski 2017 roku

06.03.2018
22 lutego podczas uroczystej gali, która odbyła się w sali obrad Urzędu Miasta w Krakowie rozstrzygnięty został XXIII Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski 2017.
więcej o Krzysztof Swół jednym z najlepszych trenerów Małopolski 2017 roku

Zawody o Puchar Prorektora UJ ds. CM w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

06.03.2018
3 marca na stoku Rusiń-ski w Bukowinie Tatrzańskiej odbyły się zawody o Puchar Prorektora UJ ds. CM prof. Tomasza Grodzickiego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. Na starcie stanęli studenci, absolwenci oraz pracownicy UJ CM. Najmłodsi poznawali tajniki sztuki narciarskiej podczas zajęć prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów.
więcej o Zawody o Puchar Prorektora UJ ds. CM w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

Sportowe sukcesy reprezentów UJ

05.03.2018
W miniony weekend 3-4 marca zawodnicy i zawodniczki reprezentujący Uniwersytet Jagielloński rywalizowali o mistrzostwo Polski w futsalu kobiet podczas turnieju Final Four Ekstraligi Fustalu Kobiet PZPN oraz akademickie mistrzostwo Polski w snowboardzie.

więcej o Sportowe sukcesy reprezentów UJ
sport mobilna

Studenci UJ wywalczyli srebrny medal podczas AMP w szachach

12.02.2018
W dniach od 2 do 4 lutego w Chorzowie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w szachach. Na zawodach Uniwersytet Jagielloński reprezentowała 10 osobowa drużyna: 7 zawodników i 3 zawodniczki. Nasi studenci walczyli o medale zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej.
więcej o Studenci UJ wywalczyli srebrny medal podczas AMP w szachach
sport mobilna

Zawodniczki i trener AZS UJ nominowani w plebiscycie "Gazety Wyborczej" i MZPN

25.01.2018
W organizowanym przez "Gazetę Wyborczą" oraz Małopolski Związek Piłki Nożnej plebiscycie na najlepszego piłkarza, piłkarkę oraz trenera Małopolski w roku 2017 nominowane zostały zawodniczki AZS UJ: Karolina Klabis i Natalia Sitarz oraz trener Krzysztof Swół.
więcej o Zawodniczki i trener AZS UJ nominowani w plebiscycie "Gazety Wyborczej" i MZPN