Uroczystości

uroczystość

Jubileusz profesora Adama Małkiewicza

04.03.2016
Profesor obchodzi jubileusz 80-lecia urodzin. Z tej okazji 4 marca w sali im. Karola i Karoliny Lanckorońskich Collegium Iuridicum w Instytucie Historii Sztuki UJ odbyło się spotkanie, podczas którego Jubilat uhonorowany został medalem "Plus ratio quam vis".
więcej o Jubileusz profesora Adama Małkiewicza
5 lat działalności Narodowego Centrum Nauki
uroczystość

5 lat działalności Narodowego Centrum Nauki

04.03.2016
4 marca 2016 r. w Krakowie odbył się jubileusz 5-lecia inauguracji działalności Narodowego Centrum Nauki. Obchody jubileuszu otworzyło sympozjum "Best practices in supporting outstanding scientists and helping them successfully apply for ERC grants", które rozpoczęło się o godzinie 10:30 w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o 5 lat działalności Narodowego Centrum Nauki
Uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego
pracownicy uroczystość

Uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego

29.02.2016
W poniedziałek 29 lutego 2016 roku, w auli Collegium Novum odbyło się 1. uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na uroczystość zostały zaproszone osoby, które zawarły umowę o pracę w okresie pomiędzy wrześniem a grudniem 2015 roku.
więcej o Uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego
„Recepta na wiersz"
kultura nagrody i wyróżnienia

„Recepta na wiersz"

12.02.2016
W piątek 12 lutego 2016 roku o godzinie 17:00 w Muzeum Farmacji UJ odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Recepta na wiersz".
więcej o „Recepta na wiersz"
Powitanie Chińskiego Roku Małpy 2016
uroczystość wydarzenie kulturalne

Powitanie Chińskiego Roku Małpy 2016

01.02.2016
W niedzielę 31 stycznia 2016 roku w Auditorium Maximum przywitaliśmy Chiński Nowy Rok - Rok Małpy. O godzinie 18:00 w auli odbyła się Wielka Gala Noworoczna.
więcej o Powitanie Chińskiego Roku Małpy 2016