Uroczystości

uroczystość

Studenci JUTW zainaugurowali nowy rok akademicki

12.10.2015
W poniedziałek 12 października zainaugurowano rok akademicki w Jagiellońskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku (JUTW). Uroczystość zaszczycili swoją obecnością m.in. prof. Andrzej Mania, prorektor UJ ds. dydaktyki, członkowie rady naukowo-programowej JUTW, a także Ewa Klepacz-Zielińska, zastępca kanclerza UJ ds. CM i dr hab. Michał Rusinek, który wygłosił inauguracyjny wykład zatytułowany "O literaturze niepoważnej na poważnie".
więcej o Studenci JUTW zainaugurowali nowy rok akademicki
Medal "Plus ratio quam vis" dla prof. Adama Wsiołkowskiego

Medal "Plus ratio quam vis" dla prof. Adama Wsiołkowskiego

07.10.2015
W środę 7 października na dziedzińcu Collegium Maius UJ miało miejsce otwarcie wystawy pt. "Artyści krakowscy Uniwersytetowi Jagiellońskiemu. Grafiki podarowane w latach 2013–2015". Świetności dodało wydarzeniu przyznanie medalu "Plus ratio quam vis" profesorowi Adamowi Wsiołkowskiemu.
więcej o Medal "Plus ratio quam vis" dla prof. Adama Wsiołkowskiego
Otwarcie nowej siedziby Działu ds. Osób Niepełnosprawnych UJ

07.10.2015
W Collegium Paderevianum II powstało najnowocześniejsze w Polsce centrum wsparcia edukacyjnego dla osób niepełnosprawnych. Zajmuje ono całe czwarte piętro w nowo powstałym skrzydle budynku Wydziału Filologicznego UJ.
więcej o Otwarcie nowej siedziby Działu ds. Osób Niepełnosprawnych UJ
Weterynaria UJ-UR inauguruje nowy rok akademicki
uroczystość

Weterynaria UJ-UR inauguruje nowy rok akademicki

07.10.2015
6 października w auli Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego 2015/2016 na międzywydziałowym kierunku weterynaria, prowadzonym wspólnie przez Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Rolniczy w Krakowie.
więcej o Weterynaria UJ-UR inauguruje nowy rok akademicki
Wykład inauguracyjny dla studentów I roku Uniwersytetu Jagiellońskiego
wykład studenci uroczystość wydarzenie studenckie

Wykład inauguracyjny dla studentów I roku Uniwersytetu Jagiellońskiego

05.10.2015
W poniedziałek 5 października o godz. 18:00 w auli Auditorium Maximum UJ odbył się wykład inauguracyjny dla wszystkich studentów pierwszego roku Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Wykład inauguracyjny dla studentów I roku Uniwersytetu Jagiellońskiego