Wizyty

Konsul USA z wizytą na UJ

Konsul USA z wizytą na UJ

03.09.2015
3 września 2015 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła delegacja Konsulatu Generalnego Stanów Zjednoczonych w Krakowie, na czele z konsulem generalnym Walterem Braunohlerem, któremu towarzyszyli konsul ds. prasy i kultury Pam DeVolder oraz doradczyni ds. edukacji Maria Brzostek.
więcej o Konsul USA z wizytą na UJ
Japońscy goście Uniwersytetu Jagiellońskiego

26.08.2015
Dwa dni (25 i 26 sierpnia) spędzili na Uniwersytecie Jagiellońskim przedstawiciele Uniwersytetu z Kioto.
więcej o Japońscy goście Uniwersytetu Jagiellońskiego
Minister Lena Kolarska-Bobińska w Uniwersytecie Jagiellońskim

Minister Lena Kolarska-Bobińska w Uniwersytecie Jagiellońskim

17.08.2015
Spotkanie z dziennikarzami oraz zwiedzanie kompleksu Paderevianum II i Jagiellońskiej Biblioteki Cyfrowej - to główne punkty poniedziałkowej wizyty w Uniwersytecie Jagiellońskim prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej, minister nauki i szkolnictwa wyższego.
więcej o Minister Lena Kolarska-Bobińska w Uniwersytecie Jagiellońskim
Ministrowie zdrowia oraz pracy i polityki społecznej gościli w UJ CM

Ministrowie zdrowia oraz pracy i polityki społecznej gościli w UJ CM

07.08.2015
W piątek 7 sierpnia br. w auli Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego CM UJ odbyła się konferencja „Polaków Zdrowia Portret Własny 2015". Jej organizatorem było Ministerstwo Zdrowia, Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie oraz Uniwersytet Jagielloński Collegium. Tematami przewodnimi debaty była przede wszystkim polityka senioralna w Polsce oraz nowe technologie w medycynie.
więcej o Ministrowie zdrowia oraz pracy i polityki społecznej gościli w UJ CM
Gwiazdy NBA odwiedziły Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

17.07.2015
W czwartek 16 lipca br. Marcin Gortat wraz z innymi zawodnikami ligi National Basketball Association (NBA) złożył wizytę pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Spotkanie, które odbyło się w sali rehabilitacyjnej Zakładu Fizjoterapii, zorganizowała fundacja najlepszego polskiego koszykarza.
więcej o Gwiazdy NBA odwiedziły Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie