Dni Zero już za nami

27 września zakończyła się kolejna edycja projektu dla świeżo upieczonych studentów pierwszego roku, czyli Dni Zero.

W programie tegorocznej edycji znalazły się m.in.: spotkanie z władzami uczelni, pierwszy wykład, zwiedzanie Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz panele szkoleniowe prowadzone przez członków Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Uczestnicy mieli okazję poznać "od kuchni" swoje wydziały oraz system USOSweb, a także zapoznać się z pracą poszczególnych jednostek Samorządu Studentów UJ. Nie obyło się również bez nowości w postaci nocnego zwiedzania miasta, zwiedzania podziemi Rynku oraz wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego do Poronina.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

Koła naukowe z UJ nagrodzone w konkursie StRuNa

Studenci UJ nagrodzili osoby zaangażowane w rozwój ich kształcenia i codzienną pomoc

Pociąg "Relacji Kraków - Warszawa" odjechał ze stacji Scena Piast

Marcelina Kościołek pokieruje Samorządem Studentów UJ