Wydarzenia studenckie

wydarzenie studenckie

Exit room Afryka

26.05.2017
24 maja w jednym z budynków Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Wenecja 2, zrobiło się bardzo ciepło. Jak to możliwe?
więcej o Exit room Afryka
Student UJ CM podwójnie nagrodzony w konkursie INTERSTUDENT

27.02.2017
27 lutego 2017 w Sukiennicach odbyła się gala 8. edycji konkursu INTERSTUDENT dla najlepszych zagranicznych studentów kształcących się na polskich uczelniach. Po raz 3. zwycięzcę w kategorii Najpopularniejszy Student Zagraniczny wskazała także publiczność w drodze głosowania. Wyróżnienie to, jak również nagrodę w kategorii studia magisterskie, otrzymał Omar Al-Obaidi, student kierunku lekarsko-dentystycznego w Szkole Medycznej dla Obcokrajowców UJ CM.
więcej o Student UJ CM podwójnie nagrodzony w konkursie INTERSTUDENT
JU ESN Orientation Week

20.02.2017
Erasmus Student Network UJ oraz Dział Międzynarodowej Wymiany Studenckiej UJ zapraszają wszystkich studentów zagranicznych do udziału w akcji Orientation Week, która odbędzie się w dniach 20–26 lutego 2017. To znakomita okazja do odkrycia Krakowa, lepszego poznania Uniwersytetu Jagiellońskiego i zaprzyjaźnienia się w innymi studentami oraz członkami ESN UJ.
więcej o JU ESN Orientation Week
Koncert Milky'ego Wishlake'a, Oly. i SALK w Klubie Żaczek

20.01.2017
Klub Żaczek zaprasza na koncert trzech zespołów związanych z wytwórnią Nextpop. 21 stycznia w Krakowie zagrają: Milky Wishlake, Oly. i SALK. Występ zespołów odbędzie się w ramach cyklu z muzyką alternatywną – Niepokorni. Koncertom towarzyszyć będzie wystawa Ani Odrzygóźdź. Impreza rozpocznie się o 19.30. Bilety dostępne w przedsprzedaży w cenie 20 zł, w dniu koncertu – 30 zł.
więcej o Koncert Milky'ego Wishlake'a, Oly. i SALK w Klubie Żaczek
Jagielloński Wieczór Filmowy w Collegium Maius
kultura

Jagielloński Wieczór Filmowy w Collegium Maius

05.12.2016
30 listopada odbył się kolejny seans z cyklu Jagiellońskich Wieczorów Filmowych organizowanych przez stowarzyszenie All In UJ. Tym razem na miejsce projekcji została wybrana Aula Collegium Maius, gdzie odbyła się projekcja filmu „Absolwent”. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak.
więcej o Jagielloński Wieczór Filmowy w Collegium Maius