Wydarzenia studenckie

wydarzenie studenckie

Studenci UJ przenoszą edukację na wyższy poziom

29.04.2016
Zespół studentów naszej uczelni - Progress Bear, zakwalifikował się do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu ABB IT Challenge 2016 organizowanego przez Centrum Systemów Informatycznych ABB. Progress Bear będzie walczyć o udział w trzecim etapie z 11 zespołami z całej Polski.
więcej o Studenci UJ przenoszą edukację na wyższy poziom

Za nami trzecia edycja hiphopowego festiwalu Style Season

21.04.2016
Festiwal rozpoczął się 16 kwietnia w "Forum Przestrzenie" graffiti jamem. Od rana ściany podziemnego parkingu nieczynnego już hotelu Forum pokrywały się kolorowymi tagami najlepszych polskich writerów, ściągając fanów kultury hip hop i nie tylko.
więcej o Za nami trzecia edycja hiphopowego festiwalu Style Season

Jagielloński Wieczór Filmowy w Baszcie w Przegorzałach

13.04.2016
10 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie filmowe organizowane przez studentów ze Stowarzyszenia All in UJ. Tym razem w Baszcie zamku w Przegorzałach, siedzibie Instytutu Europeistyki UJ oraz Centrum Badań Holokaustu UJ, odbyła się projekcja filmu "Palacz zwłok" Juraja Herza.
więcej o Jagielloński Wieczór Filmowy w Baszcie w Przegorzałach

Jagiellońskie Wieczory Filmowe w Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ

04.04.2016
30 marca odbył się kolejny seans z cyklu Jagiellońskich Wieczorów Filmowych organizowanych przez Stowarzyszenie All in UJ. Tym razem uczestnicy obejrzeli film „Szczęki" w reżyserii Stevena Spielberga. Miejscem pokazu było Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ - jeden z najnowszych budynków powstałych na Kampusie 600-lecia Odnowienia UJ.
więcej o Jagiellońskie Wieczory Filmowe w Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ

Dawid Podsiadło gościem Salonu All in UJ

07.03.2016
Gościem spotkania, które poprowadzili Tomasz Pytko i Katarzyna Panas, był jeden z najlepszych wokalistów młodego pokolenia.
więcej o Dawid Podsiadło gościem Salonu All in UJ