Wydarzenia studenckie

wydarzenie studenckie

Jagiellońskie Wieczory Filmowe w auli Collegium Novum UJ

29.02.2016
Zorganizowana 25 lutego przez stowarzyszenie All in UJ projekcja zgromadziła blisko 200 osobową publiczność, która obejrzała "Kanał", jeden z najlepszych filmów Andrzeja Wajdy.
więcej o Jagiellońskie Wieczory Filmowe w auli Collegium Novum UJ
wydarzenie studenckie

Integracyjny "Orientation Week" na Uniwersytecie Jagiellońskim

24.02.2016
W ubiegły poniedziałek na Uniwersytecie Jagiellońskim rozpoczął się drugi w tym roku akademickim "Orientation Week" - tydzień adaptacyjny dla studentów programu Erasmus+. Spośród 512 osób, które studiowały w pierwszym semestrze, na kolejny pozostało 202. Dodatkowo swój przyjazd zadeklarowało 265 nowych studentów.
więcej o Integracyjny "Orientation Week" na Uniwersytecie Jagiellońskim
wydarzenie studenckie osiągnięcie

Studenci UJ zwycięzcami konkursu EYe on Tax

25.01.2016
Drużyna „Maczeta Podatkowa" w składzie: Jakub Cieśla, Arkadiusz Czach, Wiktor Podsiadło i Sebastian Trzcina wygrała XI edycję konkursu z zakresu prawa podatkowego.
więcej o Studenci UJ zwycięzcami konkursu EYe on Tax

Studenci i absolwentki UJ wyróżnieni stypendiami Sapere Auso

30.12.2015
W trwającym roku akademickim2015/2016 aż 13 studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskało stypendia Sapere Auso przyznawane przez Małopolską Fundację Stypendialną. Ponadto dwie absolwentki zostały laureatkami organizowanego przez tę instytucję konkursu na najlepsze prace magisterskie.
więcej o Studenci i absolwentki UJ wyróżnieni stypendiami Sapere Auso
studenci wydarzenie studenckie

Targi Mobilności Studentów 2015

04.12.2015
W czwartek 3 grudnia 2015 r., w Auditorium Maximum UJ, odbyły się Targi Mobilności Studentów zorganizowane przez Samorząd Studentów UJ.
więcej o Targi Mobilności Studentów 2015