nagrody text

Wyróżnienie dla pracy magisterskiej Macieja Łoziczonka

08.05.2010
Praca magisterska mgr. Macieja Łoziczonka "Robust Detection of Coronary Arties" napisana pod kierunkiem profesora Marka Zajonca i obroniona na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ zdobyła wyróżnienie w trzeciej edycji Konkursu ABB IT Challenge zorganizowanego przez Centrum Systemów Informatycznych należącego do koncernu ABB.
więcej o Wyróżnienie dla pracy magisterskiej Macieja Łoziczonka
nagrody text

I Międzynarodowy Akademicki Turniej Koszykówki Kobiet

08.05.2010
W I Międzynarodowym Akademickim Turnieju Koszykówki Kobiet zorganizowanym przez Uniwersytet Jagielloński gospodynie turnieju zajęły drugie miejsce. Turniej wygrały koszykarki AZS UEK.
więcej o I Międzynarodowy Akademicki Turniej Koszykówki Kobiet

08.05.2010
15 kwietnia w siedzibie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Minister Bogdan Zdrojewski oraz Kwestor Uniwersytetu Jagiellońskiego dr Maria Hulicka i Pełnomocnik Rektora UJ ds. funduszy strukturalnych prof. dr hab. Adam Juszkiewicz podpisali umowę o dofinansowanie projektu „Jagiellońska Biblioteka Cyfrowa".
więcej o Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego podpisał z UJ umowę o dofinansowanie projektu „Jagiellońska Biblioteka Cyfrowa"

07.05.2010
więcej o Senat UJ zaakceptował wnioski o mianowanie na stanowiska profesora zwyczajnego i nadzwyczajnego

07.05.2010