Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

Władze uczelni na budowie nowego Szpitala Uniwersyteckiego

17.04.2019
W środowe popołudnie członkowie kolegium rektorsko-dziekańskiego i uczelnianego senatu mieli możliwość zobaczenia wnętrz nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego, która powstaje na 15-hektatowej działce w Krakowie-Prokocimiu. Po niemal ukończonym kompleksie budynków zostali oprowadzeni przez dyrektora placówki Marcina Jędrychowskiego oraz przedstawicieli generalnego wykonawcy: firm Warbud i Porr Polska.
więcej o Władze uczelni na budowie nowego Szpitala Uniwersyteckiego

Rektor UJ z wizytą na Uniwersytecie w Heidelbergu

17.04.2019
15 kwietnia rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak gościł na Uniwersytecie Ruprechta i Karola w Heidelbergu, gdzie spotkał się m.in. z rektorem tej uczelni prof. Bernhardem Eitelem.
więcej o Rektor UJ z wizytą na Uniwersytecie w Heidelbergu
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

16.04.2019
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Filozoficznego. Uroczystość odbyła się 16 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 20 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

Dr Michał Filipiak zbadał, jak zdrowo nakarmić dzikie pszczoły

16.04.2019
W artykule opublikowanym w międzynarodowym czasopiśmie dr Michał Filipiak z Instytutu Nauk o Środowisku Uniwersytetu Jagiellońskiego opisuje, dlaczego podczas wybierania bazy pokarmowej dla pszczół bardzo ważne jest uwzględnienie takich gatunków roślin, które produkują pyłek pozwalający na zbilansowanie diety pszczelich larw.
więcej o Dr Michał Filipiak zbadał, jak zdrowo nakarmić dzikie pszczoły

Kondolencje po śmierci rektora Politechniki Gdańskiej

15.04.2019
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci profesora Jacka Namieśnika, rektora Politechniki Gdańskiej. To wielka strata nie tylko dla gdańskiego środowiska akademickiego, ale dla całego polskiego świata naukowego. Rodzinie oraz współpracownikom wyrazy głębokiego współczucia składają: Rektor, Senat oraz cała Społeczność Akademicka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Kondolencje po śmierci rektora Politechniki Gdańskiej

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj