Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

mobilna

Praca magisterska Adriana Brony nagrodzona przez MSZ

13.12.2018
Adrian Brona z Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężył w konkursie Ministerstwa Spraw Zagranicznych na najlepszą pracę magisterską z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się wczoraj w siedzibie resortu.
więcej o Praca magisterska Adriana Brony nagrodzona przez MSZ
mobilna

Doktorantka z UJ laureatką konkursu "Skomplikowane i proste"

13.12.2018
Tekst "Wieża Babel za cornerem" Joanny Durlik, doktorantki na Wydziale Filozoficznym UJ, został wyróżniony w konkursie "Skomplikowane i proste. Młodzi uczeni o swoich badaniach". To już 14. edycja plebiscytu organizowanego przez redakcję miesięcznika "Forum Akademickie". Wybierane są w nim najlepsze artykuły popularnonaukowe opisujące w przystępny sposób własne badania naukowe uczestników konkursu lub badania, w których brali udział.
więcej o Doktorantka z UJ laureatką konkursu "Skomplikowane i proste"
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ

12.12.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość odbyła się 11 grudnia 2018 roku w auli Collegium Novum. 20 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki UJ

12.12.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki. Uroczystość odbyła się 11 grudnia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. 7 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki UJ
relacja

Jak tworzono podstawy ustrojowe III Rzeczypospolitej

11.12.2018
Promocja książki "Wkład krakowskiego i ogólnopolskiego środowiska prawniczego w budowę podstaw ustrojowych III Rzeczypospolitej (1980-1994). Projekty i inicjatywy ustawodawcze, ludzie, dokonania i oceny", która ukazała się pod redakcją Stanisława Grodziskiego, zgromadziła w Librarii Collegium Maius UJ grono znakomitych prawników, uczestników prac Centrum Obywatelskich Inicjatyw Ustawodawczych ,,Solidarności" oraz władze rektorskie UJ.
więcej o Jak tworzono podstawy ustrojowe III Rzeczypospolitej

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj