Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

relacja

Horizon Europe Weeks

17.09.2019
16 września rozpoczęło się organizowane po raz pierwszy na Uniwersytecie Jagiellońskim wydarzenie - Horizon Europe Weeks (HEW). Jest to inicjatywa umożliwiająca spotkanie wybitnych specjalistów z różnych dziedzin nauki, którzy podczas trzydniowych spotkań mają okazję rozmawiać o prowadzonych przez siebie badaniach naukowych, wymieniać poglądy naukowe oraz wspólnie przygotować aplikacje do międzynarodowego projektu badawczego.
więcej o Horizon Europe Weeks
relacja

Trzecia edycja Szkoły Letniej Prawa Własności Intelektualnej

17.09.2019
16 września rozpoczęła się trzecia edycja Kraków Intellectual Property Law Summer School – Szkoły Letniej Prawa Własności Intelektualnej, która potrwa do 21 września 2019 roku. Organizatorem Szkoły Letniej jest Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Trzecia edycja Szkoły Letniej Prawa Własności Intelektualnej
osiągnięcie

Studia na Wydziale Chemii UJ z certyfikatami ECTN

16.09.2019
Studia prowadzone na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego zostały docenione przez sieć The European Chemistry Thematic Network Association (ECTN), oceniającą działalność dydaktyczną uczelni w kształceniu przyszłych chemików.
więcej o Studia na Wydziale Chemii UJ z certyfikatami ECTN
relacja

W Krakowie dyskutowano o problemach związanych z leczeniem chorób rzadkich

16.09.2019
14 września po raz pierwszy w Krakowie odbyła się konferencja edukacyjna poświęcona chorobom rzadkim. Jej organizatorem był Szpital Uniwersytecki w Krakowie, przy współudziale Collegium Medicum UJ. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło szerokiego grona przedstawicieli organizacji pacjenckich.
więcej o W Krakowie dyskutowano o problemach związanych z leczeniem chorób rzadkich
wizyta

Noblista Frank Wilczek z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

13.09.2019
13 września na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł laureat Nagrody Nobla prof. Frank Wilczek. W trakcie spotkania z rektorem UJ prof. Wojciechem Nowakiem noblista podpisał zgodę na nadanie swojego imienia i nazwiska ustanowionej niedawno przez senat UJ nagrodzie dla młodych fizyków. Wcześniej prof. Wilczek wygłosił wykład w Auditorium Maximum UJ w ramach odbywającego się 13-18 września w Krakowie 45. Zjazdu Fizyków Polskich.
więcej o Noblista Frank Wilczek z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj