Lista wiadomości

wizyta

Nowy konsul Słowacji z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

13.09.2018
13 września 2018 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł konsul generalny Republiki Słowackiej w Krakowie Tomáš Kašaj. Dyplomatę przyjął w Collegium Novum rektor UJ prof. Wojciech Nowak. Spotkanie miało charakter kurtuazyjny.
więcej o Nowy konsul Słowacji z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Doktorat honoris causa dla prof. Piotra Chłosty

13.09.2018
Prof. Piotr Chłosta, kierownik Katedry i Kliniki Urologii UJ CM otrzymał tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu Semmelweisa w Budapeszcie. Uroczyste wręczenia dyplomu odbędzie się w stolicy Węgier 16 listopada 2018 roku.
więcej o Doktorat honoris causa dla prof. Piotra Chłosty

Spotkanie z przedstawicielami China Economic and Social Council

12.09.2018
12 września w Sali Senackiej Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego miało miejsce spotkanie z delegacją China Economic and Social Council (CESC), której przewodniczył Du Qinglin. Celem wizyty było omówienie możliwej współpracy pomiędzy obiema instytucjami.
więcej o Spotkanie z przedstawicielami China Economic and Social Council

Palmy na wolności

11.09.2018
Od połowy sierpnia w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego trwają skomplikowane prace przy remoncie kompleksu szklarni Victoria. Skomplikowane, bo na środku placu budowy rosną trzy potężne i cenne daktylowce kanaryjskie.
więcej o Palmy na wolności

Odnowiono Oddział Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii

10.09.2018
10 września br. w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie otwarto zmodernizowane skrzydło Oddziału Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii. Mieści się w nim m.in. nowoczesny i bogato wyposażony blok operacyjny, a także Pracownia Diagnostyki Laboratoryjnej. To właśnie dzięki nim pacjentki działającego w szpitalu Referencyjnego Ośrodka Leczenia Niepłodności będą mogły korzystać z diagnostyki na najwyższym, światowym poziomie.
więcej o Odnowiono Oddział Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii