Lista wiadomości

uroczystość

Uniwersytet wita nowych pracowników

13.12.2018
13 grudnia w auli Collegium Novum odbyło się powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego przez rektora uczelni prof. Wojciecha Nowaka.
więcej o Uniwersytet wita nowych pracowników
mobilna

Praca magisterska Adriana Brony nagrodzona przez MSZ

13.12.2018
Adrian Brona z Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężył w konkursie Ministerstwa Spraw Zagranicznych na najlepszą pracę magisterską z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się wczoraj w siedzibie resortu.
więcej o Praca magisterska Adriana Brony nagrodzona przez MSZ
mobilna

Doktorantka z UJ laureatką konkursu "Skomplikowane i proste"

13.12.2018
Tekst "Wieża Babel za cornerem" Joanny Durlik, doktorantki na Wydziale Filozoficznym UJ, został wyróżniony w konkursie "Skomplikowane i proste. Młodzi uczeni o swoich badaniach". To już 14. edycja plebiscytu organizowanego przez redakcję miesięcznika "Forum Akademickie". Wybierane są w nim najlepsze artykuły popularnonaukowe opisujące w przystępny sposób własne badania naukowe uczestników konkursu lub badania, w których brali udział.
więcej o Doktorantka z UJ laureatką konkursu "Skomplikowane i proste"
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ

12.12.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość odbyła się 11 grudnia 2018 roku w auli Collegium Novum. 20 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki UJ

12.12.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki. Uroczystość odbyła się 11 grudnia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. 7 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki UJ