Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

relacja

Jak tworzono podstawy ustrojowe III Rzeczypospolitej

11.12.2018
Promocja książki "Wkład krakowskiego i ogólnopolskiego środowiska prawniczego w budowę podstaw ustrojowych III Rzeczypospolitej (1980-1994). Projekty i inicjatywy ustawodawcze, ludzie, dokonania i oceny", która ukazała się pod redakcją Stanisława Grodziskiego, zgromadziła w Librarii Collegium Maius UJ grono znakomitych prawników, uczestników prac Centrum Obywatelskich Inicjatyw Ustawodawczych ,,Solidarności" oraz władze rektorskie UJ.
więcej o Jak tworzono podstawy ustrojowe III Rzeczypospolitej

Badania MCB UJ nad krystalizacją białek w BBC Arabic [WIDEO]

11.12.2018
Arabskojęzyczny kanał telewizji BBC wyemitował reportaż o badaniach prowadzonych w Małopolskim Centrum Biotechnologii UJ przez Grupę Badawczą Krystalografii Białek pod kierownictwem dr hab. Grzegorza Dubina umożliwiających lepsze poznanie budowy białek i ich funkcjonowania w ludzkim organizmie, co może znaleźć zastosowanie m.in. w tworzeniu nowych leków.
więcej o Badania MCB UJ nad krystalizacją białek w BBC Arabic [WIDEO]
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

11.12.2018
Prof. Dorota Malec, prorektor ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Prawa i Administracji. Uroczystość odbyła się 10 grudnia 2018 roku w auli Collegium Novum. 26 promowanych w dwóch grupach złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

Przedstawiciele Ministerstwa Obrony Armenii odbyli szkolenie na UJ

11.12.2018
8-10 grudnia 2018 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim przeprowadzone zostały warsztaty dla grupy ekspertów ds. zdalnego kształcenia z Ministerstwa Obrony Armenii.
więcej o Przedstawiciele Ministerstwa Obrony Armenii odbyli szkolenie na UJ

Innowacyjny preparat dla ryb

11.12.2018
Naukowcy związani z Uniwersytetem Jagiellońskim opracowali, a następnie opatentowali preparat wykorzystywany w profilaktyce i leczeniu ryb. Środek jest już dostępny na rynku i może być stosowany zarówno u ryb akwariowych, jak i tych przeznaczonych do konsumpcji.
więcej o Innowacyjny preparat dla ryb

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj