uroczystość wizyta

03.10.2017
3 października 2017 r. Instytut Orientalistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego oficjalnie zainaugurował nowy rok akademicki 2017/2018. Gościem honorowym uroczystości był ambasador Indii w Polsce Ajay Bisaria.
więcej o Ambasador Indii gościem inauguracji roku akademickiego w Instytucie Orientalistyki UJ
Rektor UJ spotkał się z prezydentem Krakowa

03.10.2017
Dzisiaj w Uniwersytecie Jagiellońskim odbyło się spotkanie rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka z prezydentem Miasta Krakowa prof. Jackiem Majchrowskim, którego tematem był status ulic wchodzących w skład tzw. kwartału uniwersyteckiego.
więcej o Rektor UJ spotkał się z prezydentem Krakowa
Nowy wydział UJ zainaugurował swój pierwszy rok akademicki
uroczystość

Nowy wydział UJ zainaugurował swój pierwszy rok akademicki

02.10.2017
2 października 2017 r. na Kampusie 600-lecia Odnowienia UJ odbyła się pierwsza uroczysta inauguracja roku akademickiego na niedawno utworzonym Wydziale Geografii i Geologii Uniwersytetu Jagiellońskiego (WGiG UJ).
więcej o Nowy wydział UJ zainaugurował swój pierwszy rok akademicki
Wizyta delegacji z Keimyung University

02.10.2017
2 października 2017 roku w Sali Senackiej Collegium Novum Uniwersytet Jagielloński przyjął delegację z Keimyung University (Korea Południowa). Z przybyłymi gośćmi spotkał się rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Wizyta delegacji z Keimyung University
Uniwersytet Jagielloński rozwija współpracę z największą meksykańską uczelnią
wizyta

Uniwersytet Jagielloński rozwija współpracę z największą meksykańską uczelnią

02.10.2017
2 października 2017 r. w sali Senackiej Collegium Novum odbyło się uroczyste podpisanie porozumień pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim a Narodowym Uniwersytetem Autonomicznym Meksyku (Universidad Nacional Autónoma de México – UNAM).
więcej o Uniwersytet Jagielloński rozwija współpracę z największą meksykańską uczelnią