Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

relacja

Szczytny cel po raz szósty połączył studentów UJ i AGH

10.12.2018
Podczas rozegranego 7 grudnia VI Meczu Charytatywnego, Uniwersytet Jagielloński po raz trzeci w historii pokonał Akademię Górniczo-Hutniczą, tym samym wyrównując ilość turniejowych zwycięstw.
więcej o Szczytny cel po raz szósty połączył studentów UJ i AGH

Instytut Stomatologii UJ CM świętował 115. urodziny

10.12.2018
7 grudnia w Muzeum Collegium Maius odbyła się konferencja jubileuszowa z okazji 115. rocznicy utworzenia Instytutu Stomatologicznego na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.
więcej o Instytut Stomatologii UJ CM świętował 115. urodziny

Rektor UJ spotkał się z profesorami wizytującymi

10.12.2018
W poniedziałek 10 grudnia odbyło się spotkanie rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka z profesorami wizytującymi, którzy obejmą stanowiska na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest to już trzecie z serii spotkań, które odbywają się na UJ od początku roku 2018 w ramach nowego programu dla profesorów zagranicznych sfinansowanego przez rektora. Oprócz prof. Nowaka Uniwersytet Jagielloński reprezentowali prof. Adam Jelonek i prof. Piotr Laidler.
więcej o Rektor UJ spotkał się z profesorami wizytującymi

Budynki UJ CM przechodzą gruntowną modernizację [ZDJĘCIA]

10.12.2018
W dwóch budynkach Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum (UJ CM) - przy ul. Czystej 18 i Medycznej 9 - trwają prace termomodernizacyjne, których efektem będzie zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i cieplnej, obniżenie emisji gazów cieplarnianych, a także podniesienie walorów estetycznych. To wynik umowy między UJ CM a Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej podpisanej w marcu 2017 roku.
więcej o Budynki UJ CM przechodzą gruntowną modernizację [ZDJĘCIA]

Start-up z UJ rewolucjonizuje analizę zdjęć mikroskopowych

07.12.2018
DiCELLa to firma bioinformatyczna tworząca własne oprogramowanie do analizy zdjęć mikroskopowych. Dzięki wykorzystaniu autorskich algorytmów w połączeniu z najnowszymi technikami uczenia maszynowego, a zwłaszcza głębokich sieci neuronowych, proponowane oprogramowanie daje nowe możliwości w analizie obrazu. Start-up ma przede wszystkim wspierać diagnostów i laborantów w ich codziennej pracy.
więcej o Start-up z UJ rewolucjonizuje analizę zdjęć mikroskopowych

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj