Lista wiadomości

Prof. Katarzyna Szczerbińska nowym sekretarzem IAGG-ER

03.06.2019
24 maja w szwedzkim Göteborgu podczas 9. konferencji Międzynarodowego Towarzystwa Gerontologii i Geriatrii – Regionu Europejskiego (International Association of Gerontology and Geriatrics – European Region) odbyły się wybory zarządu organizacji. Na stanowisko sekretarza została wybrana dr hab. med. Katarzyna Szczerbińska, prof. UJ.
więcej o Prof. Katarzyna Szczerbińska nowym sekretarzem IAGG-ER

Dzień Dziecka na Uniwersytecie Jagiellońskim

01.06.2019
Dziecięcy gwar wypełnił 1 czerwca dziedzińce Collegium Maius i sąsiadującego z nim Collegium Nowodworskiego. Zorganizowany po raz kolejny przez Dział Promocji UJ Rektorski Dzień Dziecka przyciągnął w mury najstarszej polskiej uczelni najmłodszych pasjonatów wiedzy i nauki.
więcej o Dzień Dziecka na Uniwersytecie Jagiellońskim

Promocje habilitacyjne Wydziału Filologicznego

31.05.2019
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Filologicznego, które odbyły się 30 maja w auli Collegium Maius UJ. 10 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Filologicznego
mobilna

Zwycięstwo studentki UJ CM w medycznej olimpiadzie językowej

30.05.2019
W Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego odbył się finał VI Ogólnopolskiej Olimpiady "Język angielski w naukach medycznych". Pierwsze miejsce zajęli ex aequo studentka Wydziału Lekarskiego UJ CM Klaudia Kałuzińska i Tomasz Kozłowski z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Trzecie miejsca zajął Damian Wyczyński z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
więcej o Zwycięstwo studentki UJ CM w medycznej olimpiadzie językowej

Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji

30.05.2019
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Prawa i Administracji, które odbyły się 28 maja 2019 roku w auli Collegium Maius. 9 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji