Instytut Spraw Publicznych UJ ma 20 lat
relacja

Instytut Spraw Publicznych UJ ma 20 lat

25.05.2017
Przypadająca w tym roku dwudziesta rocznica utworzenia Instytutu Spraw Publicznych UJ stała się okazją do zorganizowania sesji jubileuszowej podsumowującej zmiany, jakie zaszły w Instytucie od początku jego istnienia. Spotkanie odbyło się 24 maja br. w auli Collegium Novum.
więcej o Instytut Spraw Publicznych UJ ma 20 lat
Matematyk z UJ laureatem Nagrody im. Szolema Mandelbrojta
nagrody

Matematyk z UJ laureatem Nagrody im. Szolema Mandelbrojta

25.05.2017
Dr Sławomir Dinew z Wydziału Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymał Nagrodę im. Szolema Mandelbrojta za najlepsze badania matematyczne. Konkurs zorganizował Instytut Francuski w Polsce oraz Ambasada Francji w Polsce we współpracy z Francuskim Towarzystwem Matematycznym.
więcej o Matematyk z UJ laureatem Nagrody im. Szolema Mandelbrojta
Rozpoczęła się rekrutacja na studia 2017/2018

23.05.2017
Konferencją prasową z udziałem prorektor UJ ds. rozwoju prof. Doroty Malec, rzecznika prasowego UJ Adriana Ochalika oraz przedstawicieli Działu Rekrutacji na Studia UJ rozpoczął się 23 maja nabór na studia na rok akademicki 2017/2018.
więcej o Rozpoczęła się rekrutacja na studia 2017/2018
Spotkanie z przedstawicielami Moscow Agency of Innovations

23.05.2017
We wtorek 23 maja 2017 na Uniwersytet Jagielloński odwiedziła delegacja przedstawicieli Moscow Agency of Innovations, moskiewskiej instytucji zajmującej się wspieraniem badań naukowych oraz transferem technologii.
więcej o Spotkanie z przedstawicielami Moscow Agency of Innovations
Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

23.05.2017
Prof. Dorota Malec, prorektor ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Prawa i Administracji. Uroczystość miała miejsce 19 maja 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Czternaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji