20.01.2017
W piątek 20 stycznia w Kurii Metropolitalnej w Krakowie przedstawiciele władz uczestniczyli w spotkaniu z księdzem kardynałem Stanisławem Dziwiszem, związanym z zakończeniem pełnienia przez niego posługi metropolity krakowskiego.
więcej o Społeczność akademicka UJ składa podziękowania kardynałowi Stanisławowi Dziwiszowi
Zakończenie programu dla studentów Bloomsburg University

20.01.2017
We wtorek 17 stycznia 2017 w sali Libraria Collegium Maius UJ odbyło się uroczyste zamknięcie czwartej edycji programu nauczania zorganizowanego przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej UJ dla Bloomsburg University z Pensylwanii.
więcej o Zakończenie programu dla studentów Bloomsburg University
Uroczyste odnowienie doktoratu dr. hab. Michała Pułaskiego

19.01.2017
W czwartek 19 stycznia 2017 roku w auli Collegium Maius odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu UJ z okazji odnowienia doktoratu dr. hab. Michała Pułaskiego, wybitnego historyka i niezwykle zasłużonego członka społeczności akademickiej.
więcej o Uroczyste odnowienie doktoratu dr. hab. Michała Pułaskiego
Ukazał się nowy numer biuletynu "Fritillaria Kurdica"

18.01.2017
W 15. numerze czasopisma wydawanego przez Pracownię Studiów Kurdyjskich Instytutu Orientalistyki UJ przeczytać można o twórczość Mehmeta Dicle, młodego kurdyjskiego pisarza pochodzącego z Kurdystanu Północnego (Turcja) i obecnie mieszkającego w Stambule.
więcej o Ukazał się nowy numer biuletynu "Fritillaria Kurdica"
Mistrzostwa UJ w narciarstwie alpejskim 2017

Mistrzostwa UJ w narciarstwie alpejskim 2017

18.01.2017
13 stycznia na stoku Kaniówka w Białce Tatrzańskiej odbyły się Mistrzostwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim. Wzięli w nich udział, studenci, pracownicy naukowi i administracji uniwersytetu oraz ich małoletnie dzieci.
więcej o Mistrzostwa UJ w narciarstwie alpejskim 2017