Lista wiadomości

Profesor Franciszek Ziejka uhonorowany Srebrnym medalem Labor Omnia Vincit

08.05.2010
Profesor Franciszek Ziejka z Wydziału Polonistyki UJ został uhonorowany przez Poznańskie Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego Srebrnym medalem Labor Omnia Vincit w uznaniu jego działalności jako przewodniczącego Rady Muzeum Narodowego w Krakowie.
więcej o Profesor Franciszek Ziejka uhonorowany Srebrnym medalem Labor Omnia Vincit

Dr Zofia Wodniecka laureatką czwartej edycji programu FOCUS

08.05.2010
Dr Zofia Wodniecka z Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskała subsydium Fundacji na rzecz Nauki Polskiej przeznaczone na tworzenie własnego zespołu naukowego w czwartej edycji programu FOCUS.
więcej o Dr Zofia Wodniecka laureatką czwartej edycji programu FOCUS

PKA wyróżnia studia na kierunku „matematyka" na UJ

08.05.2010
9 kwietnia 2010 roku Państwowa Komisja Akredytacyjna poinformowała o przyznaniu oceny wyróżniającej dla studiów na kierunku „matematyka" na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o PKA wyróżnia studia na kierunku „matematyka" na UJ

Wyróżnienie dla pracy magisterskiej Macieja Łoziczonka

08.05.2010
Praca magisterska mgr. Macieja Łoziczonka "Robust Detection of Coronary Arties" napisana pod kierunkiem profesora Marka Zajonca i obroniona na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ zdobyła wyróżnienie w trzeciej edycji Konkursu ABB IT Challenge zorganizowanego przez Centrum Systemów Informatycznych należącego do koncernu ABB.
więcej o Wyróżnienie dla pracy magisterskiej Macieja Łoziczonka

I Międzynarodowy Akademicki Turniej Koszykówki Kobiet

08.05.2010
W I Międzynarodowym Akademickim Turnieju Koszykówki Kobiet zorganizowanym przez Uniwersytet Jagielloński gospodynie turnieju zajęły drugie miejsce. Turniej wygrały koszykarki AZS UEK.
więcej o I Międzynarodowy Akademicki Turniej Koszykówki Kobiet