Jak skutecznie internacjonalizować szkolnictwo wyższe

21.06.2016
Dział Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Jagiellońskiego (DWM UJ) po raz kolejny organizuje Erasmus+ Staff Training Week - JUst a Week. Wydarzenie to skierowane jest do pracowników z uczelni europejskich oraz pozaeuropejskich, które uczestniczą w programie Erasmus+ KA 103 oraz KA 107. Szkolenie 20 czerwca otworzyli prof. Stanisław Kistryn, prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych oraz Dorota Maciejowska, kierownik DWM UJ.
więcej o Jak skutecznie internacjonalizować szkolnictwo wyższe
Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji
nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji

20.06.2016
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Prawa i Administracji, które odbyły się 14 czerwca 2016 roku w auli Collegium Maius. 9 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji
Wynalazek naukowców z UJ nagrodzony w Montrealu
osiągnięcie

Wynalazek naukowców z UJ nagrodzony w Montrealu

20.06.2016
Podczas odbywającego się od 18 do 22 maja w Montrealu kongresu 10th World Biomaterials Congress, nagrodzono wynalezienie odtrutki dla heparyn drobnocząsteczkowych.
więcej o Wynalazek naukowców z UJ nagrodzony w Montrealu
Delegacja UJ z wizytą w Hongkongu

19.06.2016
W dniach 19-22 czerwca 2016 r. delegacja UJ udała się z wizytą do Hongkongu. W skład delegacji weszli rektor UJ prof. Wojciech Nowak, dyrektor Instytutu Bliskiego iDalekiego Wschodu i były Ambasador RP w Malezji, Brunei i na Filipinach prof. Adam W. Jelonek oraz mgr Małgorzata Osińska z IBiDW.
więcej o Delegacja UJ z wizytą w Hongkongu
Bartłomiej Plewnia: W eterze jak ryba w wodzie
twarze uj

Bartłomiej Plewnia: W eterze jak ryba w wodzie

17.06.2016
Bartłomiej Plewnia jest studentem II roku dziennikarstwa. Jego dziedzina studiów jest jednocześnie jego pasją, którą realizuje jako redaktor radia UJOT FM, nadającego z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.
więcej o Bartłomiej Plewnia: W eterze jak ryba w wodzie