Jubileusz profesora Adama Małkiewicza
uroczystość

Jubileusz profesora Adama Małkiewicza

04.03.2016
Profesor obchodzi jubileusz 80-lecia urodzin. Z tej okazji 4 marca w sali im. Karola i Karoliny Lanckorońskich Collegium Iuridicum w Instytucie Historii Sztuki UJ odbyło się spotkanie, podczas którego Jubilat uhonorowany został medalem "Plus ratio quam vis".
więcej o Jubileusz profesora Adama Małkiewicza
Młodzi naukowcy obradowali na Uniwersytecie Jagiellońskim

04.03.2016
3 marca w naszej uczelni odbyło się wyjazdowe posiedzenie Rady Młodych Naukowców, w którym wzięli udział także rektor UJ prof. Wojciech Nowak i prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych prof. Stanisław Kistryn.
więcej o Młodzi naukowcy obradowali na Uniwersytecie Jagiellońskim
Wicemistrzostwo Polski w futsalu kobiet 2015/2016 dla AZS UJ Kraków

Wicemistrzostwo Polski w futsalu kobiet 2015/2016 dla AZS UJ Kraków

04.03.2016
27 i 28 lutego 2016 r. w Poznaniu rozgrywany był finał ekstraligi futsalu kobiet. Tytułu bronił AZS UJ Kraków, futsalowy mistrz kraju z dwóch ostatnich lat.
więcej o Wicemistrzostwo Polski w futsalu kobiet 2015/2016 dla AZS UJ Kraków
Wszystkie strony UJ. Strony miejsc, które warto zobaczyć na UJ
cykle popularyzatorskie

Wszystkie strony UJ. Strony miejsc, które warto zobaczyć na UJ

04.03.2016
WSZYSTKIE STRONY UJ to cykl, który ma na celu przybliżenie czytelnikom stron internetowych oraz stron na Facebooku jednostek UJ, kół naukowych, organizacji studenckich, blogów naukowych itp. Kolejność prezentowanych stron jest przypadkowa.
więcej o Wszystkie strony UJ. Strony miejsc, które warto zobaczyć na UJ
5 lat działalności Narodowego Centrum Nauki
uroczystość

5 lat działalności Narodowego Centrum Nauki

04.03.2016
4 marca 2016 r. w Krakowie odbył się jubileusz 5-lecia inauguracji działalności Narodowego Centrum Nauki. Obchody jubileuszu otworzyło sympozjum "Best practices in supporting outstanding scientists and helping them successfully apply for ERC grants", które rozpoczęło się o godzinie 10:30 w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o 5 lat działalności Narodowego Centrum Nauki