Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

27.11.2015
Prorektor ds. rozwoju prof. Maria-Jolanta Flis przewodniczyła uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Uroczystość miała miejsce 23 listopada 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Dziesięcioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej
wydarzenie kulturalne

26.11.2015
Film opowiada o życiu i pracy naukowej wybitnego fizyka jądrowego, profesora Adama Strzałkowskiego. Pierwsza projekcja odbyła się 26 listopada w auli Collegium Novum UJ.
więcej o Premierowy pokaz filmu "Wygrany los na loterii, rzecz o profesorze Adamie Strzałkowskim"
Najlepsze praktyki w zarządzaniu szkołami wyższymi

26.11.2015
Rozwój szkoły wyższej w warunkach międzynarodowej konkurencji był wiodącym tematem konferencji "Liderzy zarządzania uczelnią LUMEN 2015", która odbyła się w dniach 23-24 listopada br. w Warszawie. Do stolicy zostali zaproszeni znakomici eksperci z grona teoretyków i praktyków zarządzania uczelniami. Wśród nich prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych prof. Stanisław Kistryn.
więcej o Najlepsze praktyki w zarządzaniu szkołami wyższymi
Jaki znak twój? Krótki spacer heraldyczny po kwartale uniwersyteckim
cykle popularyzatorskie

Jaki znak twój? Krótki spacer heraldyczny po kwartale uniwersyteckim

25.11.2015
Herb Uniwersytetu Jagiellońskiego – dwa skrzyżowane złote berła na błękitnej tarczy zwieńczonej koroną jest powszechnie znany i widoczny w wielu miejscach na uniwersytecie – począwszy od oficjalnych dokumentów po tablice informacyjnie i pamiątkowe. Wystarczy jednak podnieść nieco wzrok i zobaczymy, że herbów zdobiących budynki jest więcej. Ich znaczenia i celu umieszczenia nie zawsze się domyślamy.
więcej o Jaki znak twój? Krótki spacer heraldyczny po kwartale uniwersyteckim
Niepokorna turecka pisarka gościem spotkania IS UJ

25.11.2015
W swoich książkach i artykułach Aslı Erdoğan podejmuje m.in. takie tematy jak przemoc ze strony państwa, dyskryminacja i łamanie prawa człowieka