Nagrody MediaTory rozdane. Zobacz, kto otrzymał statuetkę

28.11.2015
Po raz dziewiąty studenci dziennikarstwa z całego kraju przyznali nagrody MediaTory. Laureatów poznaliśmy w sobotę 28 listopada br. podczas uroczystej gali w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Władze najstarszej polskiej uczelni reprezentowali prof. Andrzej Mania, prorektor UJ ds. dydaktyki oraz prof. Maria-Jolanta Flis, prorektor ds. rozwoju.
więcej o Nagrody MediaTory rozdane. Zobacz, kto otrzymał statuetkę
Powstała księga upamiętniająca prof. Michała du Valla
uroczystość

Powstała księga upamiętniająca prof. Michała du Valla

27.11.2015
- Profesor Michał du Vall był prawnikiem z krwi i kości, który nie bał się wyzwań, eksplorował nowe tereny badacze - powiedziała podczas uroczystości w auli Collegium Maius prof. Krystyna Chojnicka, dziekan Wydziału Prawa i Administracji (WPiA). Spotkanie poświęcone pamięci uczonego o szerokich horyzontach i pasji badawczej, wychowawcy wielu pokoleń studentów odbyło się 27 listopada br.
więcej o Powstała księga upamiętniająca prof. Michała du Valla
Ambasador Panamy z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
wizyta

Ambasador Panamy z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

27.11.2015
27 listopada 2015 Uniwersytet Jagielloński odwiedził ambasador Republiki Panamy w Polsce Enrique Zarak. Dyplomatę przyjął w Collegium Novum rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Ambasador Panamy z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Uniwersytet Jagielloński rozwija współpracę z Koreą Południową
wizyta

Uniwersytet Jagielloński rozwija współpracę z Koreą Południową

27.11.2015
27 listopada 2015 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim podpisana została umowa Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ z Narodowym Instytutem Edukacji Międzynarodowej (National Institute for International Education ), stanowiącym agendę Ministerstwa Szkolnictwa Korei Południowej.
więcej o Uniwersytet Jagielloński rozwija współpracę z Koreą Południową
Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

27.11.2015
Prorektor ds. rozwoju prof. Maria-Jolanta Flis przewodniczyła uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Uroczystość miała miejsce 23 listopada 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Dziesięcioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej