Promocje doktorskie Wydziału Matematyki i Informatyki

Promocje doktorskie Wydziału Matematyki i Informatyki

24.11.2015
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Matematyki i Informatyki. Uroczystość miała miejsce 19 listopada 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Szesnaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Matematyki i Informatyki
Dylematy uniwersytetu w XXI w.

23.11.2015
Jak tradycyjna instytucja uniwersytetu mierzy się z wyzwaniami współczesności? Kompleksowej odpowiedzi na to pytanie poszukiwali uczestnicy międzynarodowej konferencji naukowej pt. „Wielokulturowe Dylematy Universitas", której pierwsza, krakowska część odbyła się 19 listopada w Instytucie Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Dylematy uniwersytetu w XXI w.
Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

24.11.2015
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej. Uroczystość miała miejsce 19 listopada 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Ośmioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
Dyscyplina Finansów Publicznych – 10 lat obowiązywania ustawy
relacja

Dyscyplina Finansów Publicznych – 10 lat obowiązywania ustawy

20.11.2015
Międzynarodowa konferencja o takim właśnie tytule odbywała się w Krakowie w dniach od 18 do 20 listopada. Zorganizowały ją Najwyższa Izba Kontroli, Krajowa Rada Regionalnych Izb Obrachunkowych, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie, Regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie oraz Katedra Polityki Gospodarczej Wydziału Prawa i Administracji UJ.
więcej o Dyscyplina Finansów Publicznych – 10 lat obowiązywania ustawy

20.11.2015
Nowy minister jest adiunktem w Katedrze Filozofii Polityki Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ. W resorcie nauki zajmie się innowacjami oraz współpracą nauki z biznesem.
więcej o Dr Piotr Dardziński podsekretarzem stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego