Otwarcie wystawy "Narodziny 'Solidarności' w środowisku akademickim Krakowa"

29.10.2015
Od 29 października 2015 roku, na odcinku Plant od Collegium Novum do ulicy św. Anny, można oglądać wystawę w związku z 35. rocznicą powstania "Solidarności".
więcej o Otwarcie wystawy "Narodziny 'Solidarności' w środowisku akademickim Krakowa"
Wybitni uniwersyteccy uczeni uhonorowani przez FNP
nagrody i wyróżnienia

Wybitni uniwersyteccy uczeni uhonorowani przez FNP

29.10.2015
Prof. Wojciech Bałus z Wydziału Historycznego, prof. Bartosz Brożek z Wydziału Prawa i Administracji oraz dr hab. Adam Chuderski z Wydziału Filozoficznego zostali laureatami subsydiów profesorskich Fundacji na rzecz Nauki Polskiej (FNP) 18. edycji programu Mistrz. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się 28 października na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
więcej o Wybitni uniwersyteccy uczeni uhonorowani przez FNP
Przecięcie wstęgi w budynku Collegium Paderevianum II

28.10.2015
- To jest chwila, na którą Wydział Filologiczny Uniwersytetu Jagiellońskiego czekał ponad 10 lat – powiedziała dziekan prof. Elżbieta Górska witając gości na uroczystym otwarciu budynku nowej siedziby wydziału.
więcej o Przecięcie wstęgi w budynku Collegium Paderevianum II
Gala Sportu Akademickiego 2014/2015

Gala Sportu Akademickiego 2014/2015

27.10.2015
Tegoroczna Gala Sportu Akademickiego, która odbyła się 23 października w Łodzi, była najlepszą w historii startów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Akademickich Mistrzostwach Polski. Możemy pochwalić się zajęciem 10. miejsca w klasyfikacji generalnej oraz 3. miejsca w typie Uniwersytety.
więcej o Gala Sportu Akademickiego 2014/2015
Festiwal podróżniczy Travenalia 2015
studenci wydarzenie kulturalne wydarzenie studenckie

Festiwal podróżniczy Travenalia 2015

26.10.2015
W dniach 24 i 25 października 2015 roku w Auditorium Maximum UJ miało miejsce wspaniałe wydarzenie podróżnicze Travenalia.
więcej o Festiwal podróżniczy Travenalia 2015