Wszystkie strony UJ. Strony pomocne studentom i pracownikom
cykle popularyzatorskie

Wszystkie strony UJ. Strony pomocne studentom i pracownikom

18.11.2015
WSZYSTKIE STRONY UJ to cykl, który ma na celu przybliżenie czytelnikom stron internetowych oraz stron na Facebooku jednostek UJ, kół naukowych, organizacji studenckich, blogów naukowych itp. Kolejność prezentowanych stron jest przypadkowa. W zestawieniu pojawiają się tylko strony, które są często aktualizowane.
więcej o Wszystkie strony UJ. Strony pomocne studentom i pracownikom
Uniwersyteccy naukowcy w składzie Narodowej Rady Rozwoju

18.11.2015
Prof. Andrzej Nowak z Wydziału Historycznego, dr hab. Piotr Przybyłowski, prof. UJ z Wydziału Lekarskiego oraz dr hab. Andrzej Waśko z Wydziału Polonistyki zostali powołany w skład Narodowej Rady Rozwoju (NRR), gremium konsultacyjno-doradczego przy prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej.
więcej o Uniwersyteccy naukowcy w składzie Narodowej Rady Rozwoju
Ks. prof. Michał Heller gościem cyklu "Bliżej Nauki"

18.11.2015
Wybitny kosmolog i filozof ks. prof. Michał Heller wygłosił w ubiegły wtorek prelekcję "Filozofia przypadku". Spotkanie, które zgromadziło wielu słuchaczy, w tym prorektora UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych prof. Stanisława Kistryna, odbyło się w siedzibie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Ks. prof. Michał Heller gościem cyklu "Bliżej Nauki"
Uroczyste otwarcie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości (AIP UJ)
relacja

Uroczyste otwarcie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości (AIP UJ)

17.11.2015
We wtorek 17 listopada 2015 odbyło się otwarcie nowej jednostki Uniwersytetu Jagiellońskiego: Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.
więcej o Uroczyste otwarcie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości (AIP UJ)
Warsztaty naukowe „Animal Sacrifice in Ancient Greece"
relacja

Warsztaty naukowe „Animal Sacrifice in Ancient Greece"

17.11.2015
Warsztaty, połączone z wykładami publicznymi w ramach projektu badawczego „Ofiara krwawa w Grecji w świetle danych filologicznych" odbyły się na Uniwersytecie Jagiellońskim w dniach od 12 do 15 listopada.
więcej o Warsztaty naukowe „Animal Sacrifice in Ancient Greece"