II Międzynarodowa Konferencja "Innovative Technologies in Biomedicine"
relacja

II Międzynarodowa Konferencja "Innovative Technologies in Biomedicine"

13.10.2015
W Krakowskim Szpitalu Specjalistyczny im. Jana Pawła II miała miejsce II Międzynarodowa Konferencja "Innovative Technologies in Biomedicine" zorganizowana przez Krakowskie Stowarzyszenie Zdrowe Serce i Płuca PULMO-COR, przy współudziale Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Instytutu Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN i Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki oraz Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II.
więcej o II Międzynarodowa Konferencja "Innovative Technologies in Biomedicine"
Studenci JUTW zainaugurowali nowy rok akademicki
uroczystość

Studenci JUTW zainaugurowali nowy rok akademicki

12.10.2015
W poniedziałek 12 października zainaugurowano rok akademicki w Jagiellońskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku (JUTW). Uroczystość zaszczycili swoją obecnością m.in. prof. Andrzej Mania, prorektor UJ ds. dydaktyki, członkowie rady naukowo-programowej JUTW, a także Ewa Klepacz-Zielińska, zastępca kanclerza UJ ds. CM i dr hab. Michał Rusinek, który wygłosił inauguracyjny wykład zatytułowany "O literaturze niepoważnej na poważnie".
więcej o Studenci JUTW zainaugurowali nowy rok akademicki
Naukowcy z UJ odebrali Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

12.10.2015
Tegoroczne Nagrody Ministra wręczono 12 października podczas uroczystej gali, która odbyła się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.
więcej o Naukowcy z UJ odebrali Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Prawnik z UJ wyróżniony przez ILERA

12.10.2015
Dr Marcin Wujczyk, adiunkt w Katedrze Prawa Pracy i Polityki Społecznej UJ, został wybrany na członka komisji wykonawczej organizacji International Labour and Employment Relations.
więcej o Prawnik z UJ wyróżniony przez ILERA
Przedstawiciele UJ w Komitecie Naukoznawstwa PAN

09.10.2015
8 października w siedzibie Polskiej Akademii Nauk odbyło się pierwsze plenarne posiedzenie Komitetu Naukoznawstwa w kadencji 2015-2018.
więcej o Przedstawiciele UJ w Komitecie Naukoznawstwa PAN