Jubileusz wybitnego konstytucjonalisty - prof. Mariana Grzybowskiego

20.10.2015
19 października w Auli Jagiellońskiej Collegium Maius współpracownicy, uczniowie i przyjaciele uczcili jubileusz 70. rocznicy urodzin i 48-lecia pracy naukowej Profesora Mariana Grzybowskiego.
więcej o Jubileusz wybitnego konstytucjonalisty - prof. Mariana Grzybowskiego
Bieg o Puchar Dziekana Wydziału Farmaceutycznego UJ

20.10.2015
17 października na Błoniach odbyła się pierwsza edycja biegu „5 na dobry początek" o Puchar Dziekana Wydziału Farmaceutycznego, który odbył się pod patronatem prorektora UJ ds. Collegium Medicum.
więcej o Bieg o Puchar Dziekana Wydziału Farmaceutycznego UJ
Osiem skomercjalizowanych wynalazków UJ

20.10.2015
Intensywne negocjacje Brokerów Centrum Transferu Technologii CITTRU z polskimi i zagranicznymi kontrahentami prowadzone na początku 2015 r. przyniosły znakomite wyniki: podpisano siedem licencji na komercyjne wykorzystanie wynalazków opracowanych przez naukowców Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Osiem skomercjalizowanych wynalazków UJ
Obrady KRASP we Wrocławiu. Apel o przeciwstawianie się mowie nienawiści

19.10.2015
Prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych prof. Stanisław Kistryn wziął udział w Zgromadzeniu Plenarnym, podczas którego odebrał dwa Certyfikaty Jakości Kształcenia wydane przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej.
więcej o Obrady KRASP we Wrocławiu. Apel o przeciwstawianie się mowie nienawiści
Centrum Cyklotronowe Bronowice otwarte

19.10.2015
15 października w Instytucie Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie rozpoczęło działalność Centrum Cyklotronowego Bronowice. Tym samym zakończył się kilkuletni okres budowy i uruchamiania pierwszego w Polsce i jednego z najnowocześniejszych w świecie ośrodków tego typu.
więcej o Centrum Cyklotronowe Bronowice otwarte