Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

nauka

Powstaje „Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej"

11.06.2010
Uniwersytet Jagielloński wraz z Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie utworzy międzyuczelniane „Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej".
więcej o Powstaje „Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej"

Doktorant UJ Grzegorz Harańczyk zdobył pierwszą nagrodę w międzynarodowym konkursie eksploracji danych PAKDD-2010 Data Mining Competition

10.06.2010
Temat zmagań stanowiła rekalibracja systemu oceny ryzyka kredytowego w oparciu o dane obciążone. Grzegorz Harańczyk zostawił w pobitym polu wielu konkurentów z całego świata reprezentujących czołowe ośrodki akademickie i firmy zajmujące się eksploracją danych.
więcej o Doktorant UJ Grzegorz Harańczyk zdobył pierwszą nagrodę w międzynarodowym konkursie eksploracji danych PAKDD-2010 Data Mining Competition

Letnie Biuro Rekrutacji

09.06.2010
Od 8 czerwca działa na dziedzińcu Collegium Novum UJ Letnie Biuro Rekrutacji. Zapraszamy na studia na UJ.
więcej o Letnie Biuro Rekrutacji

Nowe studia II stopnia: krytyka literacka

09.06.2010
Dwuletnie studia skierowane są do osób, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu najnowszej literatury, życia literackiego i kulturalnego oraz zdobyć umiejętności krytycznego uczestnictwa w tym życiu kulturalnym. Absolwenci studiów o specjalności krytyka literacka uzyskują kwalifikacje do samodzielnego uprawiania krytyki literackiej, redagowania tekstów i podejmowania inicjatyw kulturalnych.
więcej o Nowe studia II stopnia: krytyka literacka

Profesor Janusz Kozłowski wybrany na prezydenta Międzynarodowej Unii Akademii

07.06.2010
Wybitny polski archeolog, pracujący w Instytucie Archeologii Wydziału Historycznego naszej uczelni, został wybrany na prezydenta Międzynarodowej Unii Akademii (Union Academique Internationale) - jednej z ważniejszych instytucji naukowych na świecie.
więcej o Profesor Janusz Kozłowski wybrany na prezydenta Międzynarodowej Unii Akademii

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj